LCD TV

  LCD TV

  Staňte sa súčasťou akcie.

  Dych vyrážajúca technológia Pixel Precise HD a fantastický neviditeľný zvukový systém vám umožní zažiť atmosféru ako v kine priamo vo vašej obývačke. Tento displej Full HD 1080p v kombinácii s výnimočne tenkým dizajnom vás vždy zaručene vtiahne do deja. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

81 cm (32”), Full HD 1080p, digitálny televízor 32PFL7674H/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou akcie.

S tenkým dizajnom a neviditeľným zvukovým systémom

 • Pixel Precise HD pre výnimočne ostrý a jasný obraz

  Pixel Precise HD pre výnimočne ostrý a jasný obraz

  Technológia Pixel Precise HD je založená na základoch mnohokrát ocenenej technológie Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb s HD Natural Motion, vďaka čomu budú vaše filmy plynulé s obrazom ostrým ako britva. Vďaka 100 Hz LCD Pixel Precise získate najrýchlejší LCD TV vo svojej kategórii s časom odozvy 3 ms, ktorý prináša výnimočnú ostrosť pohybu pre všetky vaše filmy aj športy.

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • 100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD, 3 ms pre najvyššiu ostrosť pohybu

  100 Hz LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  USB pre fantastické prehrávanie multimédií

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám formátu Jpeg, hudbe vo formáte mp3 a video súborom uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB (zariadení pamäťovej triedy USB). Pripojte zariadenie USB do konektora na boku televízora a získate prístup k multimediálnemu obsahu pomocou jednoduchého prehliadača obsahu na obrazovke. Teraz môžete zobraziť a podeliť sa o svoje videá, fotografie aj hudbu.

 • 2 x 12 W s BBE pre živý a čistý zvuk

  Zvuk s vysokým rozlíšením BBE je kľúčová technológia vylepšenia zvuku (v licencii BBE Sound), ktorá vám umožní vychutnať si skutočne prirodzenú hudbu a hovorené slovo zrozumiteľne a s bohatými a zreteľnými vokálmi.

 • 4 HDMI vstupy s Easylink pre pripojenie v úplnom HD rozlíšení

  Pripojenie EasyLink využíva protokol štandardu HDMI CEC na zdieľanie funkcií medzi pripojenými zariadeniami a TV. Vďaka pripojeniu EasyLink stačí na ovládanie hlavných funkcií TV a pripojených zariadení len jedno diaľkové ovládanie. HDMI vytvára nekomprimované digitálne pripojenie RGB od zdroja na obrazovku a dosahuje tak jedinečnú kvalitu obrazu. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi na zadnej stene a 1 HDMI na bočnej stene TV môžete pripojiť viacero zdrojov HD, napr. koncový prijímač HD, prehrávač Blu-ray a hernú konzolu alebo digitálny kamkordér.

 • Jednoduchá inštalácia a pomoc pri pripájaní

  Stačí stlačiť tlačidlo domovskej obrazovky a môžete si vychutnať intuitívnu, jednoduchú a zrozumiteľnú ponuku. Ponuka vás plynule naviguje a pomôže vám pripojiť zariadenia ako sú koncový prijímač (set top box), TV alebo prehrávač diskov DVD. Už žiadne náročné nastavovanie! Po vykonaní niekoľkých jednoduchých krokov sa stačí posadiť, uvoľniť a vychutnať si dobrý film. Navyše si teraz môžete byť istí, že kvalita zvuku a obrazu bude optimálna bez ohľadu na to, aké zariadenie používate. Domáca ponuka zobrazuje aj ďalšie zaujímavé aktivity, o ktorých ste možno ani netušili!

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV vám umožňuje sledovať TV s najlepšou možnou kvalitou obrazu a zvuku, a to bez dodatočného koncového prijímača. Vďaka vstavanému tuneru, ktorý podporuje signály DVB-Terrestrial a DVB-Cable pre formáty MPEG-2 a MPEG-4 budete prijímať TV programy s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite. Navyše s rozhraním Common Interface Plus (CI+) si vychutnáte prémiový obsah s vysokým rozlíšením priamo na vašom TV.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • DVB-C len vo vybratých krajinách a pre vybratých prevádzkovateľov. Najaktuálnejšie informácie nájdete na typovom štítku televízora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať