Smart LED TV

  Smart LED TV

  Cenami ovenčený výkon

  Séria 9000, s ocenením za najlepší LCD televízor za posledných 10 rokov od EISA, prináša inovácie v obraze a možnostiach pripojenia. Technológie Perfect Pixel HD a LED Vám prinesú najvernejší obraz. Funkcie Ambilight a 3D Max vdýchnu filmom život. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Smart LED TV

81 cm (32”), Full HD 3D Max, DVB T/C/S2 32PFL9606K/02 Nájsť podobné výrobky

Cenami ovenčený výkon

3-stranná funkcia Ambilight a najlepšia kvalita obrazu

 • 3-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  3-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 3. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 3 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  Nechajte sa očariť filmami v 3D vo svojej obývačke vďaka technológii 3D Max. Kombinácia rýchleho zobrazovania a aktívnych spínacích okuliarov prináša vernú hĺbku obrazu v rozlíšení Full HD. Pripojte k televízoru okuliare 3D Max a pripravte sa na maximálny zážitok v 3D.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  600 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • Reproduktory SoundStage s 40 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory SoundStage s 40 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory Philips SoundStage s výkonom 40 W RMS majú oveľa vyššiu dynamiku a výkon ako akékoľvek iné reproduktory dostupné na televízoroch LCD. Teraz je možné skombinovať ultra tenký dizajn s výkonným zvukom televízora. Tento TV stojan obsahuje moderný, ultra tenký reproduktorový systém. Spája v sebe hlboké, prívetivé basy s vynikajúcou čistotou. Aj pri montáži na stene si môžete vychutnávať zážitok z vynikajúceho zvuku vďaka pokročilým korekciám pri spracovaní. Jednoducho skvelý zvuk a štíhly dizajn.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • WiFi MediaConnect umožňuje sledovanie všetkých filmov z notebooku na obrazovke televízora

  WiFi MediaConnect umožňuje sledovanie všetkých filmov z notebooku na obrazovke televízora

  Wi-Fi MediaConnect premieta obrazovku počítača na televízore cez pripojenie Wi-Fi. Už sa nemusíte trápiť s obmedzeniami podľa typov súborov – ak ich dokáže prehrať Váš počítač, Váš televízor ich zobrazí tiež*.

 • Full HD TV a Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas obrazu s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu. Vo všetkých zdrojoch obsahu sa zistí a potlačí šum aj chyby obrazu, čím vznikne čistý obraz ostrý ako britva. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixelmi vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • Integrované Wi-Fi umožňuje používanie aplikácií Net TV a bezdrôtovej funkcie SimplyShare

  Vychutnávajte si filmy, infozábavu a iný online obsah cez bezdrôtové pripojenie priamo na obrazovke televízora. Stačí pomocou jednoduchého sprievodcu pripojiť televízor priamo k bezdrôtovej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora navigujte po aplikáciách a vyberajte z ich bohatej ponuky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA516 (aktívne spínacie okuliare), zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál v 3D.
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Nahrávanie a pozastavenie sledovania cez USB vyžaduje pevný disk USB s kapacitou najmenej 32 GB, odporúča sa 250 GB (nie je súčasťou balenia). Táto funkcia je dostupná len pre kanály DVB-T C a S, nie je dostupná pre analógové vysielanie ani externé vstupy.
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať