Bodové svietidlo

  Bodové svietidlo

  Vyzdobte svoj domov svetlom

  Toto nástenné svietidlo Philips v tvare sivej kocky vytvára úžasné obojsmerné svetelné efekty. Vyžaruje teplé biele svetlo a obsahuje samostatný vypínač. Definujte svoj interiér kvalitnými materiálmi. Nechajte zažiariť svoju predstavivosť prostredníctvom tohto špičkového dizajnu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

InStyle Bodové svietidlo

Cubo, hliník 336124816 Nájsť podobné výrobky

Vyzdobte svoj domov svetlom

 • Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

  Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

  Ak je dizajn vašou vášňou a vo svojej domácnosti radi experimentujete s najnovšími štýlmi a trendmi, rad produktov Philips inStyle je tu práve pre vás. Ide o sortiment dekoratívnych visiacich, nástenných, stropných, podlahových a stolových svietidiel vyrobených z kvalitných materiálov v rôznych farbách.

 • Funkčné dekoratívne osvetlenie kombinované s orientačným osvetlením

  Funkčné dekoratívne osvetlenie kombinované s orientačným osvetlením

  Toto svietidlo vám ponúka možnosť využívať výkonné rozptýlené svetlo na bežné osvetlenie, ako aj druhú možnosť orientačného osvetlenia. Túto funkciu umožňuje integrovaná spínacia skrinka.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Vypínač na výrobku

  Vypínač na výrobku

  Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača na výrobku.

 • Expresívne a elegantné tvary a špičkové materiály

  Svietidlá Philips InStyle sú navrhnuté v dokonalom súlade so všetkými najlepšími trendmi v oblasti dekorácie interiérov a ponúkajú viacero štýlov, ktoré sa dokonale hodia do každej domácnosti. Vďaka širokým možnostiam využitia a veľkému množstvu povrchových úprav sa dobre kombinujú s ďalšími súčasťami interiéru, ako sú závesy, nábytok, farba stien alebo interiérové doplnky, čím umožnia vkusne doplniť vzhľad domova podľa vašej chuti. Dokonalý zmysel pre detail a dizajn vám umožní vyjadriť svoj osobný štýl a vytvoriť dekoráciu interiéru presne podľa svojich predstáv. Výsledkom bude útulná atmosféra a prostredie, v ktorom sa budete vy, vaša rodina aj priatelia cítiť príjemne.

 • Dokonale jasné svetlo

  Táto úsporná žiarivka Philips vytvára dokonale jasné svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti a súčasne prináša úsporu energie v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarivkami.

 • Výnimočne dlhá životnosť žiariviek

  Pribalená žiarivka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 1000 hodín.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať