Závesné svietidlo

  Závesné svietidlo

  Vyzdobte svoj domov svetlom

  Čierne nastaviteľné závesné svietidlo myLiving Ely značky Philips skúma miestnosť ako teleskop štyrmi tienenými lampami vyžarujúcimi rovnomerné svetlo. Niklová úprava a plyšová tkanina nádherného svietidla prinesú do vašej obývacej izby závan elegancie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Závesné svietidlo

Ely, chrómová matná 366761716 Nájsť podobné výrobky

Vyzdobte svoj domov svetlom

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

 • Súčasťou každého svietidla je žiarovka Philips

  Súčasťou každého svietidla je žiarovka Philips

  Súčasťou balenia sú vysoko kvalitné úsporné žiarovky Philips EcoClassic, vďaka ktorým vytvoríte to najkvalitnejšie svetlo.

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Táto energeticky úsporná žiarivka Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Ľahko nastaviteľná výška závesného svietidla

  Výška tohto závesného svietidla Philips je kedykoľvek nastaviteľná pomocou teleskopického ramena, ktoré môžete ľahko otočiť a závesné svietidlo skrátiť či predĺžiť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať