Závesné svietidlo

  Závesné svietidlo

  Vyzdobte svoj domov svetlom

  Geometrická štruktúra pripomínajúca štruktúru golfovej loptičky, ktorá je použitá v tejto produktovej triede čisto bielych svietidiel, vytvára zaujímavý efekt tieneného svetla a prináša výrazný dizajn. Vzrušujúci zovňajšok dopĺňajú niklové stojany a rámy, ktoré mu dodávajú elegantný estetický vzhľad.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyzdobte svoj domov svetlom

 • Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

  Široké možnosti využitia a rôzne povrchové úpravy podľa vašej chuti

  Ak je dizajn vašou vášňou a vo svojej domácnosti radi experimentujete s najnovšími štýlmi a trendmi, rad produktov Philips inStyle je tu práve pre vás. Ide o sortiment dekoratívnych nástenných, stropných, podlahových a stolových svietidiel vyrobených z kvalitných materiálov v rôznych farbách.

 • Úspora až 40 % energie

  Úspora až 40 % energie

  Toto svietidlo v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Nastaviteľná výška

  Nastaviteľná výška

  Toto svietidlo sa dodáva s dlhými káblami, vďaka čomu vám pri umiestnení ponúka maximálnu flexibilitu. Vyberte si ideálnu výšku, ktorá bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

 • Expresívne a elegantné tvary a špičkové materiály

  Svietidlá Philips inStyle sú navrhnuté v dokonalom súlade so všetkými najlepšími trendmi v oblasti dekorácie interiérov a ponúkajú viacero štýlov, ktoré sa dokonale hodia do každej domácnosti. Vďaka širokým možnostiam využitia a veľkému množstvu povrchových úprav sa dobre kombinujú s ďalšími súčasťami interiéru, ako sú závesy, nábytok, farba stien alebo interiérové doplnky, čím umožnia vkusne doplniť vzhľad domova podľa vašej chuti. Dokonalý zmysel pre detail a dizajn vám umožní vyjadriť svoj osobný štýl a vytvoriť dekoráciu interiéru presne podľa svojich predstáv. Výsledkom bude útulná atmosféra a prostredie, v ktorom sa budete vy, vaša rodina aj priatelia cítiť príjemne.

 • Vrátane žiariviek Philips

  Toto svietidlo sa dodáva so žiarivkami Philips a ponúka tú najlepšiu kvalitu a svetelný efekt dokonale vhodný pre vaše svietidlo.

 • Dokonale jasné svetlo

  Toto svietidlo vytvára dokonale jasné svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti a súčasne prináša úsporu energie v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarivkami.

 • Životnosť až 2 000 hodín

  Žiarivky Eco-Classic vydržia až 2 000 hodín.

 • Kompatibilné s nástenným stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla a farieb pomocou vypínača so stmievačom pre svetlo s dokonalým odtieňom (stmievač nie je súčasťou balenia produktu). Vďaka tomu je toto svietidlo ideálne na vytváranie vhodnej atmosféry na každú príležitosť, či už ide o útulné posedenie pri jedle pre dvoch alebo odpočinok s rodinou a priateľmi vo vašej obývačke, ako aj praktické osvetlenie na chodbách.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať