širokouhlý digitálny plochý TV

  širokouhlý digitálny plochý TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si jedinečný zážitok zo sledovania s týmto plochým Philips Cineos TV s Pixel Plus 3 HD, Ambilight Surround a technológiou Clear LCD. Čítačka digitálnych médií s prepojením k PC vám zabezpečí úplný prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokouhlý digitálny plochý TV

94 cm (37”), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 37PF9731D/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s technológiou Pixel Plus 3 HD a funkciou Ambilight

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný digitálny DVB-T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Pixel Plus 3 HD pre najostrejší a najjasnejší obraz

  Pixel Plus 3 HD ponúka jedinečnú kombináciu špičkovej ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb a jemného prirodzeného pohybu na všetkých druhoch HD rozlíšenia, bežných TV signáloch a multimediálnom obsahu pre displeje s vysokým rozlíšením. Každý pixel prichádzajúceho obrazu je zdokonalený, aby lepšie zapadol medzi okolité pixely, čo má za následok prirodzenejší obraz. Rušenia a šum sa vo všetkých zdrojoch od multimédií až po bežné TV a to aj v HD s vysokou komprimáciou nájdu a zredukujú, čím zaistia, že obraz je čistý a ostrý ako britva.

 • Clear LCD s časom odozvy 3ms pre extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu

  Clear LCD vďaka vysokej ostrosti zobrazenia pohybu vytvára jasný a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Vysoká frekvencia presviecovania funkcie Scanning backlight zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na efektívny čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blurr-Edge-Width; BEW). Okrem toho vytvára vyšší dynamický kontrast a zväčšený uhol zobrazenia. Jedinečná technológia Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch do úplne inej úrovne, lepšej ako akákoľvek iná technológia plochých displejov.

 • Ambilight Surround pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Pomocou svetla obklopujúceho obrazovku, Ambilight 3 pôsobivo prispieva k celkovému zážitku zo sledovania TV obklopujúcim svetlom z 3 strán. Dopĺňa farby a intenzitu svetla zobrazovaného obrazu na obrazovke. Vytvára atmosféru, stimuluje uvoľnenejšie pozeranie a zlepšuje vnímané detaily obrazu, kontrastu a farieb. Ambilight 3 sa automaticky a nezávisle prispôsobí farbám každej obrazovej strany podľa meniaceho sa obsahu na obrazovke. Pomocou tretieho svetla Ambilight na hornej strane obrazu je obraz teraz úplne obklopený a úplne vás vtiahne do deja na obrazovke.

 • Pribalený otočný stojan s vhodným dizajnom

  Tento vysokokvalitný stojan bol špeciálne navrhnutý, aby ste mohli váš TV umiestniť kdekoľvek. Umožňuje ľahké umiestnenie TV s plochou obrazovkou, pričom nemusíte do steny vŕtať diery. Vychutnajte si pozeranie z najlepšieho uhla s funkciou otáčania o 40 stupňov (20 stupňov na každú stranu). Správa káblov v zadnej časti je neviditeľná. Tento stojan sa jednoliato hodí k stojanu na príslušenstvo.

 • Prístup k vaším fotografiám, hudbe a filmom cez PC-link

  PC-link poskytuje zábavný a jednoduchý prístup k vašim osobným digitálnym mediálnym súborom a multimediálnemu obsahu*. Na drôtové a (voliteľne) bezdrôtové** pripojenie a zabezpečenie prevádzkyschopnosti sa používajú široko používané otvorené štandardy Ethernet (LAN) a WiFi. Môžete si prezerať zbierku digitálnych fotografií, multimediálnych videí a hudobných súborov na vašom PC cez domácu sieť LAN. Pomocou intuitívneho používateľského rozhrania televízora a programu Philips Multimedia Manager pre váš PC budú dostupné len stlačením tlačidla (* podporované formáty - pozrite produkt, vyžaduje sa fungovanie PC-LAN, ** vyžaduje sa prídavné zariadenie most 'Ethernet')

 • Bezdrôtové prepojenie pripravené na pripojenie vášho PC

  Wi-Fi je vedúci štandard pre bezdrôtové širokopásmové pripojenia. S funkciou pripraveného bezdrôtového prepojenia*v televízore Philips môžete zdieľať multimediálny obsah vášho PC kdekoľvek v dome bez otravných káblov. Veľká šírka pásma znamená, že si môžete vychutnávať kvalitné multimediálne obrázky, hudbu alebo video na vzdialenosti dosahujúce až 100 metrov**. Získate prístup na váš PC s WiFi alebo domácu WiFi sieť (smerovač). (*vyžaduje voliteľný most WiFi Ethernet. **môže sa líšiť podľa miestnych podmienok)

 • Priečinok pre USB a pamäťové karty pre nepretržité prehrávanie multimédií

  Okamžite pozerajte a zdieľajte filmy, fotografie a hudbu. Zásuvka pre pamäťové karty rozpoznáva karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card/Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do veľkosti 2 GB) a Multi Media Card. Jednoducho zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na bočnej strane TV a získajte prístup k multimediálnym súborom uloženým na karte. Konektor USB umožňuje prístup k multimediálnym súborom väčšiny kľúčov USB a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenie pamäťovej triedy USB).

 • 2 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s HD v 1 kábli

  HDMI zaisťuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja k obrazovke. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality znižuje blikanie a zaisťuje jasnejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 2 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený pre budúcnosť s vysokým rozlíšením.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať