Závesné svietidlo

    Závesné svietidlo

    Vyzdobte svoj domov svetlom

    Philips myLiving Rye je závesné kovové svietidlo s mohutným a odvážnym tienidlom v tvare polgule v bledozelenom prevedení, ktoré dodá akejkoľvek miestnosti alebo štýlu jednoduchý a moderný dizajn. Kovové tienidlo zabezpečuje dostatok nádherného teplého bieleho LED svetla na osvetlenie stola alebo priestoru interiéru. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Závesné svietidlo

RYE, zelená, LED 409073316 Nájsť podobné výrobky

Vyzdobte svoj domov svetlom

  • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

  • Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    Spoločnosť Philips ponúka záruku 5 rokov na modul LED a ovládač

    K štandardnej 2-ročnej záruke na toto svietidlo ponúka spoločnosť Philips 5-ročnú záruku na systém LED, teda na modul LED a ovládač tejto lampy.

  • Teplé biele svetlo

    Teplé biele svetlo

    Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

  • Úspora energie

    Úspora energie

    Táto energeticky úsporná žiarivka Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

  • Vytvorte štýlovú a útulnú atmosféru

    Vytvorte štýlovú a útulnú atmosféru

    Toto svetlo je navrhnuté podľa najnovšej módy, trendov a životného štýlu, aby dokonale zapadlo do vášho interiéru a pomohlo definovať atmosféru, po ktorej ste vždy túžili.

  • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

    Dokonalé na oddych aj spoločenský život

    Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

  • Nastaviteľná výška pri inštalácii

    Toto závesné svietidlo Philips sa dodáva s dlhými káblami, vďaka čomu vám pri umiestnení ponúka maximálnu flexibilitu. Vyberte si ideálnu výšku, ktorá bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať