Závesné svietidlo

  Závesné svietidlo

  Vytvorte správny štýl osvetlenia

  Vychutnajte si ikonický dizajn s lampou v štýle vintage, ktorá dokonale doplní váš osobný štýl. Závesné svietidlo Philips InStyle Hook má čiernu povrchovú úpravu a medený vrchol. Aktualizovaný 50-ročný dizajn od spoločnosti Philips sa hodí tak do moderných, ako aj do retro interiérov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

InStyle Závesné svietidlo

HOOK, čierna 4095630PN Nájsť podobné výrobky

Vytvorte správny štýl osvetlenia

Dotvorte atmosféru v štýle vintage

 • Dokonalé na oddych aj spoločenský život

  Obývacia izba je srdcom každej domácnosti – miestom na stretnutie rodiny, oddych aj privítanie hostí. Osvetlenie obývacej izby a spálne musí byť flexibilné a ľahko nastaviteľné, aby sa dalo prispôsobiť rôznemu využitiu počas dňa. Vhodne rozmiestnite rôzne svetelné zdroje, hrajte sa s vrstvením svetla a vytvorte tak dojem priestrannosti, vďaka čomu sa celá miestnosť presvetlí a ešte viac zútulní.

 • Vytvorte si štýlovú a osobitú atmosféru

  Toto svietidlo sa vyznačuje nádherným novým vzhľadom s nadčasovým dizajnom. V jeho kultovom tvare sa skvele snúbi minulosť so súčasnosťou. Výborne sa hodí do moderných aj retro interiérov, takže dáva možnosť skombinovať klasické a moderné prvky a vytvoriť domov, ktorý nielenže vyzerá dobre, ale v ktorom sa zároveň dobre cítite.

 • Neobsahuje žiarovku

  Svietidlo sa predáva bez žiarovky, takže si môžete zvoliť svetelný výkon, ktorý vám najviac vyhovuje z hľadiska danej miestnosti aj osobného vkusu. Ak si zvolíte žiarovku LED Philips, zaručene získate vysokú kvalitu a dlhotrvajúci svetelný výkon.

 • Vysokokvalitné materiály

  Toto svietidlo je zhotovené z vysokokvalitných materiálov s vynikajúcou povrchovou úpravou. Tie sú zárukou pevného a trvácneho produktu, ktorý bude vašu domácnosť skrášľovať počas mnohých rokov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať