Ultra tenký 3D LED televízor

  CI Plus

  Ultra tenký 3D LED televízor

  Držte pevne svoje pukance

  Vychutnajte si zábavu v podmanivej kvalite vďaka technológii LED, ktorú ponúka televízor 3D LED série 4308 od spoločnosti Philips. Technológia procesora Pixel Plus HD oživí detaily vášho obľúbeného obsahu v 3D. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

4000 series Ultra tenký 3D LED televízor

102 cm (40”), 3D Max, DVB-T/C 40PFL4358H/12 Nájsť podobné výrobky

Držte pevne svoje pukance

Ultra tenký televízor LED 3D s vyššou dávkou adrenalínu

 • Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Pozastavenie a nahrávanie na USB – pozastavte a nahrávajte programy

  Potrebujete si urobiť prestávku a chcete sledovať televíziu neskôr? Vďaka funkcii pozastavenia už nikdy nemusíte čakať, kým sa skončí reklama (a už vôbec ju nemusíte sledovať!). Chcete si nahrať živé digitálne vysielanie a pozrieť si ho, keď vám to bude lepšie vyhovovať? Nájdite si obľúbené programy pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho naplánujte nahrávanie. Stačí k televízoru pripojiť pevný disk USB a uložené vysielanie si môžete pozrieť neskôr.

 • 3D Max – silný zážitok z 3D obrazu v rozlíšení Full HD

  3D Max – silný zážitok z 3D obrazu v rozlíšení Full HD

  Vďaka aktívnej 3D technológii a vysokorýchlostnému zobrazeniu vytvára neuveriteľnú hĺbku, kontrast a reálny obraz pre neprekonateľný divácky zážitok pri sledovaní obsahu v 3D. Výber úrovne 3D efektu, ktorá vám najviac vyhovuje, je s funkciou úpravy 3D hĺbky jednoduchý. Môžete previesť obsah v 2D na živý a bezchybný obraz v 3D. Dokonalý divácky zážitok v 3D.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Kvalite obrazu je dôležitá. Bežné HD televízory síce poskytnú kvalitné rozlíšenie, ale vy predsa chcete len to najlepšie. Predstavte si teda dych vyrážajúce ostré detaily spolu s vysokým jasom, neuveriteľným kontrastom, ostrým pohybom, realistickými farbami a verným obrazom – a pridajte k tomu nízku spotrebu energie. Už viac nemusíte hľadať. Technológia LED s rozlíšením Full HD zabezpečí podrobnejšie detaily než štandardné HD televízory. A viac detailov na obrazovke zaručí intenzívnejší divácky zážitok.

 • 200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje vysokú ostrosť pohybu

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Zažite úchvatný obraz s extrémnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami. Vďaka displeju s okrajovým podsvietením LED, ktorý analyzuje obraz v 6400 rôznych zónach a prispôsobuje sa výsledkom, si môžete vychutnať úžasný kontrast a kvalitu obrazu, ktoré prinesú skutočne podmanivý a verný vizuálny zážitok.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na bočnej strane televízora a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača priamo na obrazovke.

 • Tri vstupy HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Tri vstupy HDMI a funkcia Easylink pre integrované pripojenie

  Vyhnite sa spleti káblov a využite na prenos obrazu aj zvuku do svojho televízora jeden kábel. Technológia HDMI prenáša signál bez kompresie, výsledkom čoho je najvyššia kvalita prenášaná zo zdroja priamo na obrazovku. V spojení s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • PC vstup umožňuje použiť váš televízor ako PC monitor

  Používajte televízor ako monitor. Jednoducho ho pripojte pomocou kábla HDMI-DVI (alebo konvertora) a je to!

 • Pixel Plus HD pre lepšie detaily a čistotu

  Naša špičková funkcia digitálneho spracovania obrazu zvyšuje počet riadkov a počet pixelov. Výsledkom je obraz ostrý ako britva s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou, vždy a z akéhokoľvek zdroja.

 • Precíťte výkon 20 W RMS a zvuk Incredible Surround

  Vytvorte realistickú zvukovú scénu. Výkonné zosilňovače a funkcia Incredible Surround vám umožnia vychutnať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku, ktorý vynikajúco dopĺňa bohatý divácky zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Funkcia HbbTV, klient a server Multiroom, služba Netflix a aplikácia myRemote vyžadujú aktualizáciu softvéru.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať