Smart LED TV

    Smart LED TV

    Staňte sa súčasťou deja!

    Objavte svet plný pestrého obsahu s 3D LED televízorom Philips 40PFL5507 s funkciou Smart TV. Vychutnajte si úžasný obraz technológie LED v rozlíšení Full HD a nekonečné možnosti funkcie Smart TV Plus a vstúpte do sveta 3D! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

5500 series Smart LED TV

102 cm (40”), 3D, DVB-T2/C 40PFL5507T/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou deja!

Vychutnajte si obraz v 3D a funkciu Smart TV

  • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

    Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips môžete vstúpiť do bohatého sveta funkcie Smart TV – bezdrôtovo a v pohodlí domova.

  • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

    Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

    Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

  • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

    Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

    Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

  • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

    Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

    Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom funkcie SimplyShare z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

  • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

    Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

    Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

  • 3D Clarity 400 pre vzrušujúci 3D zážitok v rozlíšení Full HD

    3D Clarity 400 pre vzrušujúci 3D zážitok v rozlíšení Full HD

    Vychutnajte si vzrušujúci zážitok zo sledovania 3D obsahu v rozlíšení Full HD na televízore Philips. Vďaka aktívnej 3D technológii 3D Clarity 400 ponúka bezkonkurenčný divácky zážitok 3D obsahu vo vysokom rozlíšení. Dokonca môžete konvertovať akýkoľvek obsah v 2D na živý a bezchybný obsah v 3D.

  • Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

    Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

    Pozrite si celú svoju filmovú zbierku v živom a bezchybnom 3D zobrazení – dokonca aj starú čiernobielu klasiku. Zariadenia od spoločnosti Philips ponúkajú kvalitnú konverziu akéhokoľvek obsahu v 2D v reálnom čase stlačením jedného tlačidla. Táto konverzia zaistí, že titulky sa budú zobrazovať v rovnakej hĺbke a nebude dochádzať k chybám, ako napríklad prenášaniu pozadia do popredia.

  • Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

    Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

    S okuliarmi Philips 3D dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru v 2D zobrazení na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

  • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

    Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

    Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

  • 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

    400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

    400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie HD Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

  • Televízor Full HD s funkciou Pixel Plus HD pre lepšie detaily a čistotu obrazu

    Pixel Plus HD prináša jedinečné spojenie špičkovej ostrosti obrazu, prirodzených detailov, živých farieb a plynulého prirodzeného pohybu. Nedokonalosti obrazu a šum sa rozpoznajú a potlačia vo všetkých zdrojoch – od multimédií až po bežný televízny obsah v štandardnom rozlíšení, vrátane obsahu v HD s vysokou komprimáciou, takže obraz bude čistý a ostrý ako britva.

Zobraziť všetky špecifikácie
  • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
  • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
  • Certifikát DivX Certified® na prehrávanie videa vo formáte DivX® až do rozlíšenia HD 1080p, vrátane prémiového obsahu.
  • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
  • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
  • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
  • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať