Smart LED TV

  Smart LED TV

  Staňte sa súčasťou deja!

  Objavte svet plný pestrého obsahu s 3D LED televízorom Philips 40PFL7007 s funkciou Smart TV. Využite nekonečné možnosti funkcie Smart TV Premium a jedinečné diaľkové ovládanie s integrovanou klávesnicou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Smart LED TV

102 cm (40”), 3D Max, DVB T/C/S2 40PFL7007K/12 Nájsť podobné výrobky

Staňte sa súčasťou deja!

Vychutnajte si obraz v 3D s rozlíšením Full HD a Smart TV s Ambilight

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

  Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips môžete vstúpiť do bohatého sveta funkcie Smart TV – bezdrôtovo a v pohodlí domova.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Sledujte televíziu v ktorejkoľvek miestnosti svojej domácnosti vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen*

  Vďaka funkcii Wi-Fi Smart Screen* už viac nebudete pripútaní k svojej pohovke. Práve naopak – digitálne televízne vysielanie môžete sledovať kdekoľvek v domácnosti. Stačí si prevziať aplikáciu Philips MyRemote, preniesť program z televízora do zariadenia iPad a môžete sledovať ďalej. Prenášať môžete aj fotografie, videá alebo hudbu zo svojich inteligentných zariadení priamo na veľkú obrazovku. Takto vyzerá skutočná sloboda pri sledovaní!

 • 2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 2. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 2 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max Clarity 700 pre úžasný 3D zážitok vo Full HD

  3D Max Clarity 700 pre úžasný 3D zážitok vo Full HD

  Vychutnajte si úžasný obraz v 3D s rozlíšením Full HD na svojom televízore Philips. 3D max Clarity 700 vďaka aktívnej 3D technológii ponúka bezkonkurenčný divácky zážitok pri sledovaní obsahu v 3D vo vysokom rozlíšení a s dokonalou ostrosťou pohybu. Dokonca môžete konvertovať akýkoľvek obsah v 2D na živý a bezchybný obsah v 3D.

 • Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Vychutnajte si 2D obsah v bezchybnom formáte 3D stlačením jedného tlačidla

  Pozrite si celú svoju filmovú zbierku v živom a bezchybnom 3D zobrazení – dokonca aj starú čiernobielu klasiku. Zariadenia od spoločnosti Philips ponúkajú kvalitnú konverziu akéhokoľvek obsahu v 2D v reálnom čase stlačením jedného tlačidla. Táto konverzia zaistí, že titulky sa budú zobrazovať v rovnakej hĺbke a nebude dochádzať k chybám, ako napríklad prenášaniu pozadia do popredia.

 • Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Jedinečné nastavenie hĺbky 3D efektu na sledovanie v 3D podľa vašich predstáv

  Každý človek vníma 3D efekt inak. Preto vám spoločnosť Philips ponúka možnosť prispôsobiť si úroveň hĺbky 3D efektu podľa svojich predstáv. Jedinečná funkcia úpravy 3D hĺbky vám umožňuje vybrať úroveň efektu, ktorá najlepšie vyhovuje aktuálnemu obsahu na obrazovke a vašim osobným preferenciám. Vďaka tomu sa vaše oči počas sledovania budú menej namáhať. Teraz si môžete zážitok zo sledovania obsahu v 3D vychutnať skutočne naplno.

 • Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  Jedinečný režim hier pre dvoch hráčov na celej obrazovke pre vaše hry v 2D

  S okuliarmi Philips 3D dokáže váš televízor ponúknuť dvom hráčom ten najlepší zážitok z hry na celej obrazovke. Pri hraní hier pre dvoch hráčov v režime 2D väčšinou každý hráč sleduje hru na svojej polovici obrazovky. S použitím technológie 3D si teraz môže každý hráč súčasne vychutnávať hru v 2D zobrazení na celej obrazovke – stačí jedno stlačenie tlačidla na okuliaroch.

 • 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým ešte čistejší a živší obraz pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Využívajte hlasové hovory a videohovory vďaka službe Skype™ v televízore

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317/00) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Televízor Full HD TV s funkciou Pixel Precise HD pre detaily v pohybe

  Technológia Pixel Precise HD je založená na mnohokrát ocenenej technológii Pixel Plus. Posúva kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením na vyššiu úroveň so 4 triliónmi farieb. S rozlíšením Super Resolution teraz prináša technológia Pixel Precise HD tú najlepšiu kvalitu obrazu HD TV, či už sledujete video z Internetu, alebo filmy z diskov Blu-ray vo vysokej kvalite.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Funkcia Wi-Fi Smart Screen k dispozícii prostredníctvom aktualizácie softvéru na jeseň roku 2012
 • Kamera pre Skype sa predáva samostatne
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Nahrávanie na zariadenie USB je určené len pre digitálne kanály (môžu platiť obmedzenia pre určité krajiny alebo kanály), nie pre analógové vysielanie ani externé vstupy. Nahrávanie môže byť obmedzené ochranou proti kopírovaniu vysielania (CI+).
 • Zariadenie je vhodné na príjem pozemného digitálneho voľne prístupného televízneho vysielania v Maďarsku

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať