Smart LED TV

  Smart LED TV

  Zdokonalený dizajn, rýdzi výkon

  Séria tenkých LED televízorov 8000 v sebe spája oceňovanú technológiu Perfect Pixel HD, Ambilight a 3D Max do skutočne pohlcujúceho filmového zážitku. Podeľte sa o tento zážitok a obohaťte ho – technológia Smart TV urobí z Vašej obývačky stredobod sveta online. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8000 series Smart LED TV

102 cm (40”), Full HD 3D Max, DVB-T/C 40PFL8606H/12 Nájsť podobné výrobky

Zdokonalený dizajn, rýdzi výkon

vďaka technológii Ambilight a Smart TV

 • 2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 2. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 2 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • 3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  3D Max prináša skutočne pohlcujúci zážitok z Full HD 3D

  Nechajte sa očariť filmami v 3D vo vlastnej obývačke vďaka technológii 3D Max. Kombinácia rýchleho zobrazovania a aktívnych spínacích okuliarov vnáša do rozlíšenia Full HD reálnu hĺbku. Teraz si môžete všetok 2D obsah vychutnávať v 3D a dokonca môžete ovládať hĺbku obrazu v 3D podľa vlastnej chuti. Váš televízor je pripravený na zážitok 3D Max – stačí pridať okuliare 3D Max.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje výnimočnú ostrosť zobrazenia pohybu, a tým ešte čistejší a živší obraz pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie Perfect Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Reproduktory SoundStage s 28 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory SoundStage s 28 W prinášajú dynamický zvuk v ultra tenkom televízore

  Reproduktory Philips SoundStage s výkonom 28 W RMS majú oveľa vyššiu dynamiku a výkon ako akékoľvek iné reproduktory dostupné na televízoroch LCD. Teraz je možné skombinovať ultra tenký dizajn s výkonným zvukom televízora. TV stojan obsahuje moderný reproduktorový systém, ktorý v sebe spája hlboké, príjemne znejúce basy s vynikajúcou čistotou zvuku. A tento výnimočný zvukový zážitok si môžete vychutnať aj s televízorom upevneným na stenu.

 • Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Veľké množstvo online aplikácií, videí na požičiavanie a funkcia Catch-up TV

  Požičajte si filmy priamo vo svojom televízore z online video obchodov, sledujte zmeškané TV programy obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Net TV. Môžete tiež prehľadávať dostupný internetový obsah.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy na vašom televízore vďaka pripojeniu DLNA

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom pripojenia DLNA z vášho inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor inteligentným telefónom, tabletom alebo klávesnicou

  Ovládajte televízor tým najľahším a najpohodlnejším spôsobom. Jednoducho pripojte bezdrôtovú klávesnicu alebo ovládajte svoj inteligentný televízor pomocou inteligentného telefónu či tabletu.

 • Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Vyhľadajte, naplánujte, nahrajte* a pozastavte TV program

  Nahrajte živé digitálne televízne vysielanie na jednotku USB pripojenú k vášmu televízoru Philips alebo ho pozastavte, ak si chcete dať krátku prestávku a potom kedykoľvek pokračovať v sledovaní. Nájdite svoj obľúbený program pomocou elektronického sprievodcu programom a jednoducho si naplánujte nahrávanie. Teraz môžete sledovanie televízie prispôsobiť svojmu životu.

 • Full HD TV a Perfect Pixel HD Engine pre bezkonkurenčný jas obrazu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas obrazu s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu. Vo všetkých zdrojoch obsahu sa zistí a potlačí šum aj chyby obrazu, čím vznikne čistý obraz ostrý ako britva. Obrazovka Full HD s 1920 x 1080 pixelmi vytvára žiarivý a svetelne stály obraz s dokonalým jasom.

 • Integrované Wi-Fi umožňuje používanie aplikácií Net TV a bezdrôtovej funkcie SimplyShare

  Vychutnávajte si filmy, infozábavu a iný online obsah cez bezdrôtové pripojenie priamo na obrazovke televízora. Stačí pomocou jednoduchého sprievodcu pripojiť televízor priamo k bezdrôtovej domácej sieti. Pomocou diaľkového ovládania televízora navigujte po aplikáciách a vyberajte z ich bohatej ponuky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA516 (aktívne spínacie okuliare), zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál v 3D.
 • Hru pre dvoch hráčov 3D Max podporujú iba televízory 3D Max s týmito typmi zariadení: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (EÚ), _pfl7007 (EÚ), _pfl8007 (EÚ), _pfl9x07
 • Net TV: Navštívte www.philips.com/smarttv a zistite ponuku služieb vo vašej krajine.
 • Wi-Fi Media Connect: Prehrávanie videa môže byť ovplyvnené rýchlosťou Vášho počítača a šírkou pásma siete Wi-Fi. Minimálne a odporúčané systémové požiadavky nájdete na stránke www.philips.com/wifimediaconnect. Zobrazí obsah s oneskorením niekoľkých sekúnd. Môže dochádzať k malým rozdielom medzi obrazom a zvukom.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • Nahrávanie cez USB je dostupné len pre digitálne kanály s elektronickým sprievodcom programami založeným na protokole IP (môže podliehať obmedzeniam v závislosti od danej krajiny a kanálov), nahrávanie môže byť zakázané na základe ochrany vysielania proti kopírovaniu (CI+). Vyžaduje si aktívne pripojenie na internet.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • ISF a IMAGING SCIENCE FOUNDATION sú ochranné známky spoločnosti Isf Research Labs Llc Limited Liability Company
 • Len pre hry v 2D.
 • Uistite sa, že je herná konzola pripojená ku konektoru HDMI na televízore.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať