Lirio

Lirio

Závesné svietidlo

  Lirio

  Závesné svietidlo

  Vytvorte svetlo, ovládnite tiene

  Quadratus. Šesťdesiate roky sú späť, no trochu inak. Nad chrómovou základňou je uložené čierne, ručne vyrobené tienidlo, z ktorého vyžaruje jemné atmosférické svetlo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Lirio Závesné svietidlo

QUADRATUS, čierna 4111011LI Nájsť podobné výrobky

Vytvorte svetlo, ovládnite tiene

 • Jednoduchý dizajn a výrazné línie

  Je osvetlenie viac ako len funkčné riešenie pre tmavé priestory? Svietidlá Lirio by Philips vám na túto otázku odpovie nekompromisným a provokatívnym spôsobom vďaka tvarom, ktoré vás budú inšpirovať k vytváraniu svetla a ovládnutiu tieňov vo vašom okolí.

 • Jedinečný vzhľad a atmosféra rozjasnia vašu domácnosť

  Jedinečný vzhľad a atmosféra svietidiel Lirio by Philips vytvorí vo vašej domácnosti svetlo aj správnu náladu. Doprajte si toto štýlové dielo, ktoré doplní individuálny charakter a štýl vašej domácnosti.

 • Špičkové materiály pre najvyššiu kvalitu

  Najmodernejšia technológia v spojení s pokročilými výrobnými postupmi prináša široký a vyvážený sortiment skutočne prekvapivých a uspokojujúcich riešení osvetlenia: produkty Lirio by Philips sú jedinečné, a zároveň dokonale vkusné.

 • Žiarovky Philips sú súčasťou balenia

  Toto svietidlo sa dodáva aj so žiarovkami Philips, ktoré vytvoria najkvalitnejšie svetlo a svetelný efekt pre vaše svietidlo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať