LCD TV

  LCD TV

  Pripravený systém s TV s plochou obrazovkou

  Tento elegantne navrhnutý televízor používa najnovšiu plazmovú technológiu ponúkajúcu nádherný kontrast a jas. Dostupná je voliteľná jednotka SmartCard XPress umožňujúca jednoduchú integráciu interaktívnych služieb tretích strán. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Matchline LCD TV

42" (107 cm), plazmová obrazovka 42HF9442/12 Nájsť podobné výrobky

Pripravený systém s TV s plochou obrazovkou

Špeciálne navrhnutý pre domácu zábavu

 • Ovládač Wireless SmartLoader pre rýchle klonovanie

  Zabezpečuje možnosť jednoducho a bezšnúrovo kopírovať všetky nastavenia programovania z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • Uvítacia správa na obrazovke

  Uvítací pozdrav sa zobrazí vždy po zapnutí televízora.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Uzamknutie predných ovládacích prvkov

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k funkciám televízora

 • Programovanie kanálov pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Prístup do bezpečnostnej ponuky

  Poskytuje podmienený prístup k inštalačným a konfiguračným nastaveniam prostredníctvom špeciálneho kódu alebo hlavného diaľkového ovládača

 • Rozširujúci box SmartCard Xpress s kompatibilitou pre interaktívne systémy

  Voliteľný rozširujúci box SmartCard Xpress sa môže nainštalovať na zadnej strane TV prijímača a umožňuje pripojenie dekodérov a aplikačných kariet od iných výrobcov k televízoru, čím zvyšuje jeho funkčnosť. TV je tiež možné pripojiť k externým dekodérom a koncovým prijímačom set-top box od všetkých významných poskytovateľov interaktívnych systémov cez sériové rozhranie Serial Xpress Control (s podporou protokolov UART a RS232) a kontrolné rozhranie SmartPlug.

 • Voliteľný prídavný napájací zdroj (12 V)

  (Voliteľný) prídavný napájací zdroj zabezpečuje prevádzku rozširujúceho slotu, displeja s hodinami a budíka po vypnutí televízora.

 • Ovládacie rozhranie Serial Xpress™

  Ovládacie rozhranie Serial Xpress™ je kompatibilné so všetkými hlavnými zábavnými službami. Protokoly umožňujú spojenie televízora s externými dekodérmi, prijímacími jednotkami digitálnej televízie (set-top box) a riešeniami založenými na počítačoch. Podporuje protokoly UART a RS232.

 • Pripravené na budúcnosť vďaka aktualizovateľnosti softvéru

  Architektúra aktualizovateľného softvéru zabezpečuje, že televízor je pripravený na budúcnosť a kompatibilný s novými technológiami a vývojovými trendmi, čím je zabezpečená vaša investícia.

 • Digital Crystal Clear pre jasný obraz ako v kine

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Je to ako sledovať obraz na živo v kine.

 • Vylepšená plazmová obrazovka WVGA, 852x480 p

  WVGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art má vylepšené širokouhlé rozlíšenie 852 x 480 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Active Control optimalizuje kvalitu obrazu z akéhokoľvek zdroja

  Active Control zaisťuje, že šumu a ostrosť sa vylepšujú a neustále optimalizujú 60-krát za sekundu. Nepretržité nastavenie obrazu viac ako 3 000-krát za minútu. Active Control Plus zaisťuje, že zážitok z pozerania je optimalizovaný. Zmeny úrovne okolitého svetla sa automaticky kompenzujú.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať