širokouhlý plochý TV

  širokouhlý plochý TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si absolútny zážitok zo sledovania na tomto plochom TV Philips Cineos s funkciami Pixel Plus 2 HD, Ambilight 2 a najnovšou technológiou ClearLCD a motorizovaným otočným stojanom. Vďaka možnostiam prepojenia poskytuje tento TV ešte širší prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokouhlý plochý TV

107 cm (42”), displej LCD, HD Ready (s podporou HD) 42PF9830/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s technológiou Pixel Plus 2HD a funkciou Ambilight 2

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Pixel Plus 2 HD pre vynikajúce detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus 2 HD pre vynikajúce detaily, hĺbku a čistotu

  Pixel Plus 2 HD ponúka jedinečnú kombináciu maximálnej ostrosti, prirodzeného detailu, vylepšenej hĺbky obrazu, jasných farieb a plynulého a prirodzeného pohybu pri bežnom TV, signáloch s vysokým rozlíšením a multimediálnych zdrojoch. Každý pixel prichádzajúceho obrazu sa zdokonaľuje, aby lepšie odpovedal okolitým pixelom, čo spôsobuje prirodzenejší obraz. Artefakty v komprimovanom obsahu sa objavia a zredukujú, vďaka čomu je obraz jasný a ostrý ako britva. Digitálna redukcia šumu zabezpečí, aby bol obraz plynulý a aj napriek tomu ostrý ako britva.

 • 2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  2-kanálové aktívne svetlo Ambilight zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Funkcia Ambilight dodáva silný dojem k celkovému zážitku zo sledovania - vytvára tlmené svetlo, ktoré dopĺňa farby a intenzity svetla obrazu na obrazovke. Pridáva k zážitku zo sledovania nový rozmer. Úplne vás ponorí do deja, ktorý sledujete. Vytvára tlmené prostredie, simuluje uvoľnenejšie sledovania a zlepšuje detail, kontrast a farbu vnímaného obrazu. Funkcia Ambilight automaticky a nezávisle prispôsobuje svoje farby meniacemu sa obsahu na obrazovke.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • 2 integrované NXT monolitové reproduktory s úžasným výkonom

  Ohromujúci povrchový zvukový princíp NXT bol rozvinutý v monolitovej technológii reproduktorov, ktorý v súčasnosti využíva vonkajší povrch TV prijímača ako membránu reproduktora. Reproduktory sú teraz prakticky neviditeľné, majú ohromujúci dizajn a čisté a priame vyžarovanie zvuku.

 • Vrátane stojana s rovnakým dizajnom a motorizovaným otáčaním

  Vysokokvalitný stojan je navrhnutý špeciálne pre tento TV a napomáha pri ľahkom umiestnení vášho plochého TV bez vŕtania dier do steny. Vychutnajte si špičkové pohodlie nájdenia najlepšieho uhla pohľadu a magický efekt motorizovaného otáčania, ktoré sa ovláda pomocou diaľkového ovládania TV. Otáča sa v rozsahu viac ako 60 stupňov (30 stupňov na každú stranu) s pamäťovými polohami pre strednú a predchádzajúcu polohu. Neviditeľná správa káblov je súčasťou zadnej steny. Tento stojan je navrhnutý tak, aby sa dal upevniť na odpovedajúci stojan pre príslušenstvo.

 • Prístup k vaším fotografiám, hudbe a filmom cez PC-link

  PC-link poskytuje zábavný a jednoduchý prístup k vašim osobným digitálnym mediálnym súborom a multimediálnemu obsahu*. Na drôtové a (voliteľne) bezdrôtové** pripojenie a zabezpečenie prevádzkyschopnosti sa používajú široko používané otvorené štandardy Ethernet (LAN) a WiFi. Môžete si prezerať zbierku digitálnych fotografií, multimediálnych videí a hudobných súborov na vašom PC cez domácu sieť LAN. Pomocou intuitívneho používateľského rozhrania televízora a programu Philips Multimedia Manager pre váš PC budú dostupné len stlačením tlačidla (* podporované formáty - pozrite produkt, vyžaduje sa fungovanie PC-LAN, ** vyžaduje sa prídavné zariadenie most 'Ethernet')

 • Priečinok pre USB a pamäťové karty pre nepretržité prehrávanie multimédií

  Okamžite pozerajte a zdieľajte filmy, fotografie a hudbu. Zásuvka pre pamäťové karty rozpoznáva karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card/Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do veľkosti 2 GB) a Multi Media Card. Jednoducho zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na bočnej strane TV a získajte prístup k multimediálnym súborom uloženým na karte. Konektor USB umožňuje prístup k multimediálnym súborom väčšiny kľúčov USB a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenie pamäťovej triedy USB).

 • Bezdrôtové prepojenie pripravené na pripojenie vášho PC

  Wi-Fi je vedúci štandard pre bezdrôtové širokopásmové pripojenia. S funkciou pripraveného bezdrôtového prepojenia*v televízore Philips môžete zdieľať multimediálny obsah vášho PC kdekoľvek v dome bez otravných káblov. Veľká šírka pásma znamená, že si môžete vychutnávať kvalitné multimediálne obrázky, hudbu alebo video na vzdialenosti dosahujúce až 100 metrov**. Získate prístup na váš PC s WiFi alebo domácu WiFi sieť (smerovač). (*vyžaduje voliteľný most WiFi Ethernet. **môže sa líšiť podľa miestnych podmienok)

 • Najmodernejšie a najkvalitnejšie možnosti pripojenia HDMI a DVI-I

  HDMI a DVI-I zabezpečujú nekomprimované digitálne RGB prepojenie od zdroja k obrazovke. Vďaka odstráneniu prevádzania na analógový signál dodáva dokonalý obraz. Neporušený signál znižuje blikanie a vytvára jasnejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje o najvyššom výstupnom rozlíšení so zdrojovým zariadením. Vstup HDMI je plne spätne kompatibilný so zdrojmi DVI, ale obsahuje aj digitálny audio signál. HDMI a DVI-I používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. Vstup DVI-I je kompatibilný s analógovým progresívnym snímaním, HDTV a PC (VGA) signálmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať