širokouhlý plochý TV

  širokouhlý plochý TV

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si absolútny zážitok zo sledovania Philips Cineos TV s technológiou Pixel Plus 3 HD, plne priestorovým Ambilight a technológiou Clear LCD. Digital Media Reader poskytne úplný prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos širokouhlý plochý TV

107 cm (42”), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 42PF9831D/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s technológiou Pixel Plus 3 HD a funkciou Ambilight

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Ambilight Full Surround pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Ambilight Full Surround pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Ambilight 4 prináša ďalší rozmer k celkovému zážitku sledovania TV. Vytvára plne priestorovú žiaru svetla, ktorá dopĺňa farby a intenzitu svetla na všetkých 4 stranách obrazovky a s jedinečným dizajnom vytvára "plávajúci displej". Ambilight vyžaruje na reflexnú oblasť, ktorá je integrovanou súčasťou jedinečného dizajnu TV a zaručuje jej nezávislosť od polohy alebo upevnenia TV. Priestorová žiara vytvára atmosféru, stimuluje uvoľnenejšie pozeranie, zlepšuje vnímaný detail obrazu, kontrast, farbu a úplne vás pohltí.

 • HD LCD WXGA displej s rozlíšením 1366 x 768p

  WXGA displej plazmovej obrazovky s technológiou state-of-the-art vám poskytne vylepšené širokouhlé HD rozlíšenie 1366 x 768 pixelov. Vytvára žiarivé, svetelne ustálené progresívne riadkované obrazy s optimálnym jasom a nádhernými farbami. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne vylepšený zážitok z pozerania.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný digitálny DVB-T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Pixel Plus 3 HD pre najostrejší a najjasnejší obraz

  Pixel Plus 3 HD ponúka jedinečnú kombináciu špičkovej ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb a jemného prirodzeného pohybu na všetkých druhoch HD rozlíšenia, bežných TV signáloch a multimediálnom obsahu pre displeje s vysokým rozlíšením. Každý pixel prichádzajúceho obrazu je zdokonalený, aby lepšie zapadol medzi okolité pixely, čo má za následok prirodzenejší obraz. Rušenia a šum sa vo všetkých zdrojoch od multimédií až po bežné TV a to aj v HD s vysokou komprimáciou nájdu a zredukujú, čím zaistia, že obraz je čistý a ostrý ako britva.

 • Clear LCD s časom odozvy 3ms pre extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu

  Clear LCD vďaka vysokej ostrosti zobrazenia pohybu vytvára jasný a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Vysoká frekvencia presviecovania funkcie Scanning backlight zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na efektívny čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blurr-Edge-Width; BEW). Okrem toho vytvára vyšší dynamický kontrast a zväčšený uhol zobrazenia. Jedinečná technológia Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch do úplne inej úrovne, lepšej ako akákoľvek iná technológia plochých displejov.

 • Kompaktná technológia subwoofera lambda/4 pre výkonné hlboké basy

  Požadujete hlbší zážitok zo zvuku v hudbe a filmoch. Integrovaný subwoofer s technológiou lambda/4 vytvára veľmi hlboké a výkonné basy vo veľmi kompaktnom kryte, vďaka čomu je TV tenký a plochý. Subwoofer lambda/4 využíva rezonujúce akustické masy v systéme kanálov, aby vytváral silné basy s nízkym rušením. Zvukový systém lambda/4, ktorý je kombinovaný s reproduktormi stredného rozsahu a vysokofrekvenčnými reproduktormi, tiež poskytuje veľmi priestorový stereofónny zvuk.

 • Prístup k vaším fotografiám, hudbe a filmom cez PC-link

  PC-link poskytuje zábavný a jednoduchý prístup k vašim osobným digitálnym mediálnym súborom a multimediálnemu obsahu*. Na drôtové a (voliteľne) bezdrôtové** pripojenie a zabezpečenie prevádzkyschopnosti sa používajú široko používané otvorené štandardy Ethernet (LAN) a WiFi. Môžete si prezerať zbierku digitálnych fotografií, multimediálnych videí a hudobných súborov na vašom PC cez domácu sieť LAN. Pomocou intuitívneho používateľského rozhrania televízora a programu Philips Multimedia Manager pre váš PC budú dostupné len stlačením tlačidla (* podporované formáty - pozrite produkt, vyžaduje sa fungovanie PC-LAN, ** vyžaduje sa prídavné zariadenie most 'Ethernet')

 • Bezdrôtové prepojenie pripravené na pripojenie vášho PC

  Wi-Fi je vedúci štandard pre bezdrôtové širokopásmové pripojenia. S funkciou pripraveného bezdrôtového prepojenia*v televízore Philips môžete zdieľať multimediálny obsah vášho PC kdekoľvek v dome bez otravných káblov. Veľká šírka pásma znamená, že si môžete vychutnávať kvalitné multimediálne obrázky, hudbu alebo video na vzdialenosti dosahujúce až 100 metrov**. Získate prístup na váš PC s WiFi alebo domácu WiFi sieť (smerovač). (*vyžaduje voliteľný most WiFi Ethernet. **môže sa líšiť podľa miestnych podmienok)

 • Priečinok pre USB a pamäťové karty pre nepretržité prehrávanie multimédií

  Okamžite pozerajte a zdieľajte filmy, fotografie a hudbu. Zásuvka pre pamäťové karty rozpoznáva karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card/Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do veľkosti 2 GB) a Multi Media Card. Jednoducho zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na bočnej strane TV a získajte prístup k multimediálnym súborom uloženým na karte. Konektor USB umožňuje prístup k multimediálnym súborom väčšiny kľúčov USB a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenie pamäťovej triedy USB).

 • 2 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s HD v 1 kábli

  HDMI zaisťuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja k obrazovke. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality znižuje blikanie a zaisťuje jasnejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 2 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený pre budúcnosť s vysokým rozlíšením.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať