LCD TV

  LCD TV

  Vychutnajte si skvelý televízny večer – zaručené

  Spoločnosť Philips vám dáva možnosť vychutnať si skvelý výkon za atraktívnu cenu, dnes i zajtra. Tento vysoko kvalitný televízor ponúka obraz v kvalite Full HD s jedinečným priestorových zvukom a čistým dizajnom Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

107 cm (42”), Full HD 1080p, DVB-T 42PFL3605H/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si skvelý televízny večer – zaručené

s obrazom v kvalite Full HD a vynikajúcim zvukom

 • Dynamický kontrast 50000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Dynamický kontrast 50000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia Dynamic Contrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • 28,9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  28,9 miliardy farieb pre úžasný prirodzený obraz

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho systému spracovania farieb. 3 farebné kanály (RGB) sú optimalizované na dosiahnutie celkovo 28,9 miliárd farieb. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú aj tie najnepatrnejšie farebné tiene a odtiene pokožky, čím vytvárajú najlepšiu možnú farbu.

 • Hladké pripojenie s 2 vstupmi HDMI a Easylink

  Hladké pripojenie s 2 vstupmi HDMI a Easylink

  HDMI je jediný kábel, ktorý prenáša obrazové aj zvukové signály zo zariadení do televízora, čím zabraňuje vzniku neporiadku v kábloch. Prenáša nekomprimované signály, čím zaručí najvyššiu kvalitu prenosu zo zdroja na obrazovku. Spolu s funkciou Philips Easylink vám postačí len jedno diaľkové ovládanie a môžete vykonávať väčšinu operácií vo svojom televízore, prehrávači diskov DVD, diskov BluRay, koncovom prijímači káblovej televízie alebo systéme domáceho kina.

 • Vychutnajte si fotografie a prehrávanie hudby cez USB

  Vychutnajte si fotografie a prehrávanie hudby cez USB

  Konektor USB umožňuje prístup k fotografiám formátu jpeg a hudbe vo formáte mp3 uloženým na väčšine pamäťových kľúčov USB (zariadení pamäťovej triedy USB). Pripojte zariadenie USB do konektora na boku televízora a získate prístup k multimediálnemu obsahu pomocou jednoduchého prehliadača obsahu na obrazovke. Teraz môžete zobraziť a podeliť sa o svoje fotografie aj hudbu.

 • Televízor Full HD s funkciou Digital Crystal Clear pre hĺbku a čistotu

  Digital Crystal Clear je balík inovácií obrazu, ktorý digitálne prispôsobuje a optimalizuje kvalitu obrazu na ideálnu úroveň kontrastu, farby a ostrosti. Výsledkom je mimoriadne čistý obraz z akéhokoľvek zdroja.

 • Precíťte výkon 20 W RMS a zvuk Incredible Surround

  Pocíťte silu hudobného rytmu a ponorte sa do atmosféry filmov. Výkonné zosilňovače 20 W RMS (2 x 10 W RMS) vytvárajú realistickú zvukovú scénu. Funkcia Incredible Surround vám umožní vychutnávať si úplný priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku, ktorý vynikajúco dopĺňa intenzívny divácky zážitok.

 • PC vstup umožňuje použiť Váš TV ako PC monitor

  S PC vstupom môžete pripojiť Váš televízor k počítaču pomocou kábla VGA a použiť ho ako PC monitor.

 • Integrovaný MPEG-4 tuner na príjem signálu v HD bez koncového prijímača

  Integrovaný digitálny tuner vám umožní prijímať signál pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Ocenený európskou ekologickou značkou Eco Flower

  V priebehu posledných 10 rokov sme sa usilovali o zníženie nášho vplyvu na životné prostredie a v tomto úsilí budeme aj naďalej pokračovať. Prostredníctvom našich ekologických výrobných postupov máme v úmysle vytvárať televízory značky Philips, ktoré sú ešte ekologickejšie a majú výrazne menší dopad na životné prostredie. Spoločnosť Philips získala ekologické označenie EU ECO (kvet) pre väčšinu svojich modelov práve vďaka vysokej energetickej účinnosti jej televízorov, ich mimoriadne nízkej spotrebe v pohotovostnom režime (až o 50 % menej ako vyžaduje úroveň normy EU ECO), zastaveniu používania nebezpečných látok (napr. olova) a faktu, že spoločnosť Philips vyrába televízory, ktoré sa dajú ľahko recyklovať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať