Televízor s plochou obrazovkou

  Televízor s plochou obrazovkou

  Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

  Vychutnajte si jedinečný zážitok zo sledovania s týmto plochým Philips Cineos TV s Perfect Pixel HD Engine, Ambilight Surround, úplným zobrazením HD 1080p a 100 Hz technológiou Clear LCD. USB konektor a čítačka digitálnych médií vám zabezpečí úplný prístup k multimediálnemu obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Televízor s plochou obrazovkou

107 cm (42”), displej LCD, integrovaný digitálny tuner 42PFL9732D/10 Nájsť podobné výrobky

Pozdvihnite svoj zážitok z pozerania

s Perfect Pixel HD a Ambilight

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  HD Ready pre najvyššiu kvalitu zobrazenia HD signálov

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením a buďte kompletne pripravení na HD zdroje, ako napríklad HDTV koncové prijímače alebo disky Blu-ray. HD Ready je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitu obrazu prevyšujúcu kvalitu dosiahnutú technológiou progresívneho riadkovania. Je v súlade s prísnymi štandardmi vydanými organizáciou EICTA, ktoré prinášajú HD obraz s vyšším rozlíšením a kvalitou obrazu signálu s vysokým rozlíšením. Je vybavený univerzálnym pripojením k zariadeniam s analógovým YPbPr a nekomprimovaným digitálnym pripojením DVI alebo HDMI, s podporou HDCP. Dokáže zobraziť signály 720p a 1080i pri frekvencii 50 a 60 Hz.

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • 100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD pre dokonalú ostrosť zobrazenia pohybu (3 ms)

  100 Hz Clear LCD dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke. Technológia Double Frame Rate Insertion (Dvojnásobné snímkovanie) funguje s obnovovacou frekvenciu 100 Hz. Zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD, čím sa dosahuje čas odozvy 3 milisekundy (merané v tzv. Perceived Blur-Edge-Width; BEW). Táto jedinečná technológia spoločnosti Philips posúva ostrosť zobrazenia pohybu na LCD displejoch na úplne novú úroveň.

 • HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  HD Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s plným HD

  Spoločnosť Philips vynašla technológiu HD Natural Motion, aby minimalizovala efekt trhaných pohybov, ktorý je vidieť pri pohyblivých scénach. Mnohokrát ocenený algoritmus vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhavé prechody, ako vo vysielaní, tak aj vo filmových nahrávkach (ako sú disky DVD a Blu-Ray). Výsledkom je plynulá reprodukcia obrazu a vynikajúca ostrosť, ktoré zaručujú vyššiu úroveň diváckeho zážitku.

 • Integrovaný digitálny tuner pre príjem DVB-T

  Integrovaný digitálny DVB-T tuner vám umožní prijímať signál digitálnej pozemnej televízie bez potreby dodatočného koncového prijímača. Vychutnajte si kvalitnú televíziu bez zbytočných komplikácií.

 • Ambilight Surround pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Pomocou svetla obklopujúceho obrazovku, Ambilight 3 pôsobivo prispieva k celkovému zážitku zo sledovania TV obklopujúcim svetlom z 3 strán. Dopĺňa farby a intenzitu svetla zobrazovaného obrazu na obrazovke. Vytvára atmosféru, stimuluje uvoľnenejšie pozeranie a zlepšuje vnímané detaily obrazu, kontrastu a farieb. Ambilight 3 sa automaticky a nezávisle prispôsobí farbám každej obrazovej strany podľa meniaceho sa obsahu na obrazovke. Pomocou tretieho svetla Ambilight na hornej strane obrazu je obraz teraz úplne obklopený a úplne vás vtiahne do deja na obrazovke.

 • Otočný stojan s vhodným dizajnom

  Tento vysokokvalitný stojan bol špeciálne navrhnutý, aby ste váš TV mohli bez obmedzení umiestniť kdekoľvek. Stojan sa dodáva predmontovaný na TV už priamo v balení. Umožňuje ľahké umiestnenie TV s plochou obrazovkou bez otravného vŕtania alebo počiatočného pripevňovania stojana na TV. Otočne si ho podľa vlastnej potreby a vychutnajte si pozeranie z toho najlepšieho uhla.

 • Priečinok pre USB a pamäťové karty pre nepretržité prehrávanie multimédií

  Okamžite pozerajte a zdieľajte filmy, fotografie a hudbu. Zásuvka pre pamäťové karty rozpoznáva karty typu Compact Flash I a II, Memory Stick, SD Card/Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (do veľkosti 2 GB) a Multi Media Card. Jednoducho zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na bočnej strane TV a získajte prístup k multimediálnym súborom uloženým na karte. Konektor USB umožňuje prístup k multimediálnym súborom väčšiny kľúčov USB a väčšiny digitálnych fotoaparátov (zariadenie pamäťovej triedy USB).

 • 3 HDMI vstupy pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI poskytuje nekomprimované digitálne RGB pripojenie zo zdroja na obrazovku. Odstránením prevodu na analógový signál zaisťuje dokonalý obraz. Signál bez zníženia kvality redukuje blikanie a vytvára čistejší obraz. HDMI inteligentne spája najvyššie výstupné rozlíšenie so zdrojovým zariadením. HDMI vstup je plne spätne kompatibilný s DVI zdrojmi, ale obsahuje aj digitálny zvuk. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi môžete pripojiť viacero zdrojov vo vysokom rozlíšení, napr. koncový prijímač s vysokým rozlíšením a prehrávač Blu-ray. Váš TV je plne pripravený na budúcnosť vo vysokom rozlíšení.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať