Stolová lampa

  Stolová lampa

  Svet plný svetla a priateľov

  Prenosné svietidlo Littlebro značky Philips je šikovná lampa LED, ktorá deti prevedie nocou. Odolné, bezpečné modré telo svietidla je mäkké a dá sa stlačiť. Naklonením ho zapnete a položením do dokovacej stanice nabijete. Bez obsahu BPA, navrhnuté pre deti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myKidsRoom Stolová lampa

Littlebro, modrá, LED 445103516 Nájsť podobné výrobky

Svet plný svetla a priateľov

 • Jemný prítulný kamarát

  Jemný prítulný kamarát

  Toto prenosné svietidlo značky Philips je takmer ako skutočný kamarát vášho dieťaťa. Vďaka bezpečnej technológii LED a tomu, že je jemné na dotyk, bude vaše dieťa sprevádzať nocou.

 • Jemné nočné svetlo

  Jemné nočné svetlo

  Toto prenosné svietidlo značky Philips prebdie noc pri vašom spiacom dieťati. Keď sa vaše dieťa prebudí zo zlého sna, upokojí ho žiariaci kamarát, ktorý ho stráži celú noc.

 • Bezpečné orientačné svetlo

  Bezpečné orientačné svetlo

  Prenosné svietidlo značky Philips je šikovné svietidlo LED, ktoré prevedie vaše ratolesti nocou.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie útulnej atmosféry.

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips do detskej izby vytvára prostredie, v ktorom môžu deti robiť to, čo ich najviac baví: zabávať sa a tvoriť. Toto svietidlo je však vyvinuté aj pre bezpečnosť vášho dieťaťa: na dotyk je chladné, zároveň je robustné a využíva úpravu z netoxickej farby.

 • Jednoduché nabíjanie

  Jednoduché nabíjanie

  Ak chcete svietidlo Philips nabiť, jednoducho ho umiestnite na dodanú nabíjaciu základňu a stlačením tlačidla spustite nabíjanie.

 • Naklonením zapnete a vypnete

  Naklonením zapnete a vypnete

  Toto svietidlo Philips môžete zapínať a vypínať naklonením. Je to prekvapujúco jednoduché a zábavné.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať