Nepopísané

Profesionálny LED televízor

  Profesionálny LED televízor

  Odvážte sa vyčnievať z radu!

  Vychutnajte si dokonalý obraz a funkciu Ambilight na najnovších ultra tenkých televízoroch LED, ktoré skôr pripomínajú nástenný obraz než klasický televízor. Vďaka kompletnému vybaveniu špičkovými hotelovými funkciami je tento televízor navrhnutý tak, aby vyhovoval aj najnáročnejším požiadavkám. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

47" (119 cm) Signature, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 47HFL7007D/10 Nájsť podobné výrobky

Odvážte sa vyčnievať z radu!

s funkciou Ambilight v ultra štíhlom dizajne

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  2-stranný Ambilight Spectra umocňuje divácky zážitok

  Rozšírte svoj divácky zážitok o nový rozmer pomocou technológie Ambilight Spectra 2. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obraz projekciou svetelnej žiary z 2 strán zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Funkcia Ambilight automaticky prispôsobuje farbu a jas svetla podľa obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla vždy dokonalá, bez ohľadu na farbu steny.

 • Easy 3D pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Easy 3D pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Easy 3D Vám umožní dlho a pohodlne sledovať obsah v 3D vďaka stabilnému výkonu bez blikania s minimálnym zdvojením obrazu. Kompatibilné 3D okuliare sú ľahké a nevyžadujú batérie. Vychutnajte si už dnes obsah 3D v pohodlí Vašej domácnosti.

 • SmartInfo pre originálne interaktívne informačné stránky hotelov

  Aplikácia SmartInfo umožňuje zobraziť vašim hosťom informácie o meste alebo hoteli prostredníctvom prostredia SmartUI. Vaši hostia majú k tejto interaktívnej hotelovej webovej stránke prístup aj vtedy, keď televízor nie je pripojený na internet. Údaje môžete jednoduchým spôsobom pravidelne meniť, aby mali vaši hostia vždy aktuálne informácie o vašom hoteli.

 • Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall zjednodušuje inštaláciu a údržbu vášho televízora. S jednoduchým webovým nástrojom môžete odteraz na diaľku konfigurovať a inštalovať svoje televízory bez nevyhnutnosti zavítať do príslušnej miestnosti! Vďaka tomu ušetríte čas a nebudete rušiť svojich hostí. Či už ide o aktualizáciu informačných stránok hotela alebo inštaláciu nových kanálov, aplikácia SmartInstall sa postará o všetko.

 • Zabezpečená funkcia SimplyShare na prúdový prenos filmov a hudby do televízora

  Zabezpečená funkcia SimplyShare umožňuje vašim zákazníkom vychutnať si bez obáv svoj obsah na veľkej obrazovke – bezdrôtovo a bez akýchkoľvek problémov. Vďaka nášmu prístupu založenému na otvorenom systéme vyhovieme používateľom systému iOS aj Android, a kompatibilitu systému naďalej rozširujeme. Vďaka zabezpečenému zdieľaniu je tento systém založený na štandarde DLNA chránený, takže vašich hostí zaručene nebudú rušiť iní ľudia. Obrázky, filmy, hudba – to všetko sa dá zdieľať a vychutnávať v tomto televízore pomocou funkcie SimplyShare!

 • Aplikácie funkcie Smart TV s mnohými špeciálnymi službami pre oblasť ubytovania

  Aplikácie funkcie Philips Smart TV predstavujú rozrastajúci sa sortiment aplikácií, od služby YouTube až po aplikácie sociálnych sietí, ako aj ďalších služieb. Táto špeciálna verzia je prispôsobená na mieru oblasti ubytovania a cestovného ruchu a prináša niekoľko mimoriadnych výhod, napríklad záruku, že informácie o hosťoch sú po použití bezpečne odstránené, alebo ochranu pred nelegálnym obsahom, ktorý by mohol poškodiť vašu spoločnosť. Hostia sú schopní používať aplikácie a sledovať záznamy televízneho vysielania dokonca aj zo svojej domovskej krajiny, vďaka čomu prinášajú aplikácie Smart TV to najlepšie zo sveta zábavy.

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

  Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips Smart TV môžete bezdrôtovo vstúpiť do sveta plného obsahu.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • VSecure na ochranu obsahu cez IP a RF

  Na zobrazovanie prémiového obsahu v HD pre hostí sú potrebné prísne bezpečnostné opatrenia ohľadne obsahu od spoločností poskytujúcich tento obsah. Spoločnosť Philips vyvinula funkciu VSecure cez RF a IP (Marlin a Windows DRM) na ochranu obsahu v tomto hotelovom televízore.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať