LCD TV

  Wi-Fi

  LCD TV

  Vdychuje život filmom

  Nechajte sa uniesť očarujúcou mocou funkcie Ambilight v extrémne tenkom a štíhlom dizajne. Vďaka špičkovému Perfect Pixel HD Engine a intenzívnemu zvuku filmy vo vašej obývačke skutočne ožijú. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD TV

119 cm (47”), Full HD 1080p, digitálny televízor 47PFL9664H/12 Nájsť podobné výrobky

Vdychuje život filmom

S Ambilight a dych vyrážajúcim ostrým obrazom

 • Ambilight Spectra 2 zdokonaľuje zážitok z pozerania

  Ambilight Spectra 2 zdokonaľuje zážitok z pozerania

  S pomocou Ambilight Spectra 2 prehĺbte zážitok zo sledovania. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obrazovku projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky nastaví farbu a jas svetla obklopujúceho televízor tak, aby bolo vhodné vzhľadom na obraz, čím sa dosahuje pútavý zážitok zo sledovania. S Ambilight Spectra 2 filmy naozaj ožívajú!

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  LCD displej s Full HD a rozlíšením 1 920 x 1 080p

  Obrazovka Full HD má širokouhlé rozlíšenie 1920 x 1080p. Toto je najvyššie rozlíšenie HD zdrojov pre tú najdokonalejšiu kvalitu obrazu. Je plne nadčasová, keďže podporuje signály 1080p zo všetkých zdrojov, vrátane tých najnovších ako disky Blu-ray a moderných herných konzol HD. Spracovanie signálu je na tej najvyššej úrovni, aby podporovalo túto oveľa vyššiu kvalitu a rozlíšenie obrazu. Vytvára žiarivý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, s úžasným jasom a farbami.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • Ultra štíhly a tenký TV, ktorý sa dokonale hodí do vašej obývačky

  Ultra štíhly a tenký TV, ktorý sa dokonale hodí do vašej obývačky

  Tento ultra štíhly a tenký TV prijímač zabezpečí, že sa TV stane dokonalou súčasťou vašej obývačky. Tento TV s hrúbkou rámu len 25 mm a hĺbkou len 49 mm v sebe spája minimalistický dizajn s dokonalým zážitkom zo sledovania filmov vďaka funkcii Ambilight: Ambilight je prínosom z pohľadu diváckeho zážitku, nezväčšuje veľkosť TV.

 • 200 Hz Clear LCD* s dobou odozvy 1 ms: fantastická ostrosť pohybu

  Vychutnajte si užasnú ostrosť pohybu. Technológia Philips 200 Hz Clear LCD znižuje dobu odozvy LCD televízora na neuveriteľnú 1 ms, takže aj pri tej najrýchlejšej automobilovej naháňačke sa ponoríte do deja a nebude Vás rušiť rozmazaný obraz auta na obrazovke.

 • Vychutnajte si bohatý výber webových videí z lokality YouTube a iných

  Služba Net TV vám prináša bohatý výber videí z lokality YouTube a iných webových stránok. Formát obrazu je prispôsobený na mieru rozmerom vašej obrazovky, vďaka čomu sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si online videá v optimálnej kvalite.

 • Príjem MPEG4 HDTV cez tuner DVB-T a DVB-C s CI+*

  HDTV vám umožňuje sledovať TV s najlepšou možnou kvalitou obrazu a zvuku, a to bez dodatočného koncového prijímača. Vďaka vstavanému tuneru, ktorý podporuje signály DVB-Terrestrial a DVB-Cable pre formáty MPEG-2 a MPEG-4 budete prijímať TV programy s vysokým rozlíšením vo vynikajúcej kvalite. Navyše s rozhraním Common Interface Plus (CI+) si vychutnáte prémiový obsah s vysokým rozlíšením priamo na vašom TV.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 200 Hz Clear LCD dokáže zobraziť 200 scén za sekundu spojením pokročilej 100 Hz technológie so snímaním pozadia pri 50 % aktívneho cyklu.
 • 8 dňové EPG, služba nie je dostupná vo všetkých krajinách
 • DVB-T, podporované iba vo vybraných krajinách
 • DVB-C len vo vybratých krajinách a pre vybratých prevádzkovateľov. Najaktuálnejšie informácie nájdete na typovom štítku televízora.
 • Net TV – Ponuka služieb závisí od krajiny a podlieha podmienkam používania.
 • Je potrebný voliteľný modul Philips DVB-S (č. dielu PFS0001, dostupný len v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať