1
TV

Full HD LED TV

  -{discount-percentage}%
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/47pft5209_12/47pft5209_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Full HD LED TV

  Full HD LED TV

  Každý člen vašej domácnosti si vychutná ostrý a jasný obraz LED televízora Philips série 5200 s rozlíšením Full HD. Skombinovali sme dizajn bez rámu s funkciou Ambilight, aby sme rozšírili a prehĺbili váš divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Full HD LED TV

Každý člen vašej domácnosti si vychutná ostrý a jasný obraz LED televízora Philips série 5200 s rozlíšením Full HD. Skombinovali sme dizajn bez rámu s funkciou Ambilight, aby sme rozšírili a prehĺbili váš divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

5000 series Full HD LED TV

119 cm (47”), Full HD LED TV, DVB-T/T2/C 47PFT5209/12 Nájsť podobné výrobky

Full HD LED TV

s funkciou 2-stranného osvetlenia Ambilight

Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

100 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

100 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 100 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

Dizajn bez rámu: bez rámu si môžete vychutnať viac obrazu

Elegantný. Minimalistický. Diskrétny. Obrazovka bez rámu je vyrobená z vysokokvalitného skla s obrubou z výnimočne tenkého hliníka. Minimálny rám pre maximálny divácky zážitok.

Moderný dizajn, ktorý sa hodí do moderných interiérov

Moderný dizajn, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu. Pretože aj na vypnutý televízor by sa malo pozerať rovnako dobre ako na zapnutý.

Náš dizajn stojana vytvára ľahký plávajúci efekt

Televízor s modernými a prepracovanými líniami si zaslúži stojan, ktorý ho odlíši od priemeru. Preto dizajnéri televízorov v spoločnosti Philips vytvorili tento nový, jedinečný otvorený dizajn, ktorý elegantne zapadne do vášho interiéru.

Digital Crystal Clear: presnosť, o ktorú sa budete chcieť podeliť

Prirodzený obraz z každého zdroja vďaka technológii Digital Crystal Clear od spoločnosti Philips. Či už si chcete pozrieť obľúbenú telenovelu, správy, alebo sa s priateľmi podeliť o video – môžete si vychutnávať obraz s optimálnym kontrastom, farbou a ostrosťou.

LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

Na kvalite obrazu záleží. Bežné HDTV prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Vyžaduje sa aktualizácia softvéru pre funkcie Pause TV a Nahrávanie na USB. Viac informácií o aktualizácii softvéru nájdete na stránke www.philips.com/TV a kliknite na podporu.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať