Ultra tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48pfk6300_12/48pfk6300_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Ultra tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ultra tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Televízor série 6300 s rozlíšením Full HD a technológiou Perfect Pixel HD prináša živé a verné zobrazenie vďaka plynulému výkonu a čistej kvalite obrazu. Kvalitný materiál, tenké prevedenie a unikátne prvky ako funkcia Ambilight prinášajú ešte väčší pôžitok zo sledovania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6000 series Ultra tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

121 cm (48"), Full HD LED TV, DVB-T/C/S/S2 48PFK6300/12 Nájsť podobné výrobky

Ultra tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

s funkciou 2-stranného osvetlenia Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok.

 • Technológia Natural Motion pre plynulý a ostrý pohyblivý obraz

  Radi sledujete filmy, ale vždy chcete len ten najlepší možný obraz. Natural Motion je naša ocenená technológia na zdokonalenie pohybu, ktorá odstraňuje chvenie a poskytne vám plynulý pohyb obrazu. Filmy sú nahrávané s rýchlosťou zobrazovania snímok 24 sn./s. Technológia PNM poskytuje štvornásobne vyšší počet snímok za sekundu na 100. Výsledkom je odstránenie chvenia, aby ste mohli sledovať len plynulý a ostrý obraz.

 • Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Technológia Micro Dimming optimalizuje kontrast televízora

  Vďaka nášmu špeciálnemu softvéru, ktorý analyzuje obraz v 6400 rôznych zónach a následne ho upravuje, si môžete vychutnať úchvatný kontrast a kvalitu obrazu pre skutočne živý zážitok zo sledovania.

 • Naklonený stredový stojan predstavuje hru s geometriou

  Základom nášho nakloneného stredového stojana je sofistikovaná vysoko lesklá strieborná povrchová úprava, ktorú sme potom spojili s mimoriadne štíhlym nakloneným krkom, čím vznikol dizajn televízora, ktorý krásne zapadne do každého moderného interiéru.

 • Moderný dizajn, ktorý sa hodí do moderných interiérov

  Moderný dizajn, ktorý sa hodí k vášmu zariadeniu. Pretože aj na vypnutý televízor by sa malo pozerať rovnako dobre ako na zapnutý.

 • Rozlíšenie Super Resolution vytvára lepší obraz – zónu za zónou

  Technológia Super Resolution zvyšuje jas a detaily v celom obraze… zónu za zónou. Okrem pozorovateľného zlepšenia celkového obrazu sa vykonávajú aj ďalšie lokálne analýzy detailov a farieb. Výsledkom je živý a prirodzený obraz.

 • Technológia Perfect Pixel HD – naša cenami ovenčená technológia na zvýšenie kvality obrazu

  Budovaním na našej histórií oceňovaných technológií sme pozdvihli kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení na úplne novú úroveň. Technológia Philips Perfect Pixel HD Engine vytvára obraz, ktorý je plynulý a ostrý ako britva. Od bohatších a živších farieb s prirodzenými odtieňmi pokožky až po hlbšie čierne odtiene a jasnejšie biele farby – každý detail bude pastvou pre vaše oči.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať