Ultra tenký Smart LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48pfk6909_12/48pfk6909_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Ultra tenký Smart LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ultra tenký Smart LED televízor s rozlíšením Full HD

  Inteligentný LED televízor zo série Philips 6900 s výnimočne tenkým rámom rezaným diamantom, ktorý si vás získa. Ale nie je to len krásny kúsok: je plný vynikajúcich funkcií napr. Ambilight, 3D, Skype™ a mnohých ďalších. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6900 series Ultra tenký Smart LED televízor s rozlíšením Full HD

122 cm (48"), Full HD LED TV, Dvojjadrový procesor, DVB-T/C/S/S2 48PFK6909/12 Nájsť podobné výrobky

Ultra tenký Smart LED televízor s rozlíšením Full HD

s funkciou 2-stranného osvetlenia Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • Ultra štíhle línie pre zdokonalený profil

  Ultra štíhle línie pre zdokonalený profil

  Elegantná. Prelomová. Ušľachtilá. Precízna. Taká je silueta ultra tenkých televízorov Philips. Záujem, ktorý tento štíhly kúsok vzbudí, určite nikoho neprekvapí, hlavne vďaka sofistikovanosti, ktorú vnesie aj do vašej domácnosti.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Milujete akčné filmy, športové prenosy a hry a zároveň vyžadujete tú najvyššiu kvalitu obrazu. Ocenená technológia zdokonalenia pohybu Digital Natural Motion od spoločnosti Philips minimalizuje chvenie, takže si môžete vychutnať fantasticky ostrý a plynulý obraz, o akom by sa vám ani nesnívalo.

 • 600 Hz PMR pre bezchybný pohyb obrazu

  600 Hz PMR pre bezchybný pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 600 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať bezchybne plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Objavte inteligentnejší divácky zážitok, ktorý toho prináša viac ako tradičné televízory. Požičajte si a sledujte filmy, videá a hry z online videoobchodov. Sledujte archívy svojich obľúbených televíznych kanálov a vychutnajte si rastúci výber online aplikácií, ako napr. YouTube.

 • Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Ovládajte svoj televízor Philips priamo zo svojho smart zariadenia. Vďaka aplikácii MyRemote je teraz oveľa jednoduchšie zdieľať obsah inteligentného zariadenia s televízorom (funkcia SimplyShare), preniesť televízne vysielanie na tablet (funkcia Wi-Fi Smart Screen) alebo získať aktuálne informácie vďaka sprievodcovi TV programom, ktorý vám umožní vybrať si relácie na sledovanie.

 • Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Prenášajte obraz zo smart zariadenia na obrazovku svojho televízora a podeľte sa oň s priateľmi a rodinou. Od fotografií, cez videá, hry a ďalší obsah – prenášajte všetko zo svojho smartfónu a tabletu na veľkú obrazovku pomocou jednoduchého príkazu.

 • Multiroom TV – zdieľajte aktuálne vysielanie a nahrávky medzi televízormi

  Multiroom TV – zdieľajte aktuálne vysielanie a nahrávky medzi televízormi

  Prekročte hranice tradičného vysielania. Inteligentný Smart TV značky Philips môžete použiť ako server a pripojiť naň iné televízory, ktoré používajú rovnakú sieť Wi-Fi. Po pripojení môžete zdieľať digitálne vysielanie TV a nahrávky medzi týmto a klientskym TV, všetko bez nových káblov a ďalších výdavkov na viaceré predplatné programov.

 • Výnimočne úzky rám: definuje váš divácky zážitok

  Dobrý dizajn hovorí sám za seba. Skvelým príkladom je predný rám precízne vyrobený z brúseného hliníka s okrami z lešteného kovu, ktorý je taký tenký a nenápadný, že obrazovku obopína líniou ostrou ako britva a skvalitňuje tak váš divácky zážitok.

 • Technológia Pixel Precise HD Engine: objavte kvalitný obraz so živými farbami

  Technológia Philips Pixel Precise HD Engine prináša svet priamo k vám. Vychutnajte si obľúbene programy o prírode a cestovaní so živým a jasným obrazom. Obrazovku zaplavia farby a vysoký kontrast vďaka hlbokej čiernej a jasnejšej bielej, takže môžete preskúmať nové zákutia sveta z pohodlia gauča.

 • Cloud TV a aplikácia Cloud Explorer spájajú svety

  Sme presvedčení, že spôsob, akým sledujete televízor, by mal byť rovnako jedinečný ako vy sami. Cloud TV značky Philips stále rozširuje svoj výber, takže už teraz si môžete vybrať spomedzi stoviek TV kanálov z celého sveta. Aplikácia Cloud Explorer zjednodušuje zdieľanie s blízkymi i vzdialenými priateľmi vďaka prístupu k účtu Dropbox™ priamo cez televízor, takže svoj obsah si môžete pozrieť priamo na veľkej obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať