FHD TV štíhly ako žiletka so systémom Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48pfs8209_12/48pfs8209_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  FHD TV štíhly ako žiletka so systémom Android™

  FHD TV štíhly ako žiletka so systémom Android

  Pripútajte sa: s modelom Philips 8100 to bude divoká jazda. Vďaka výkonu operačného systému Android dosahuje špičkové prevádzkové parametre, ktoré uľahčia ovládanie vášho Smart televízora. A jeho štíhly tvar dokonale zodpovedá jeho špičkovému výkonu Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8200 series FHD TV štíhly ako žiletka so systémom Android™

121 cm (48"), Full HD LED TV, Štyri jadrá, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 48PFS8209/12 Nájsť podobné výrobky

FHD TV štíhly ako žiletka so systémom Android

so 4-strannou funkciou Ambilight

 • 4-stranná funkcia Ambilight: predstavte si televízor v žiare svetla

  4-stranná funkcia Ambilight: predstavte si televízor v žiare svetla

  Vytvorili ste si dom, ktorý je viac ako len domom – je to váš domov. Tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Naša doposiaľ najúžasnejšia verzia technológie Ambilight vytvára výnimočne širokú svetelnú žiaru zo všetkých štyroch strán televízora na okolitú stenu. Vaša obrazovka bude pôsobiť omnoho širšie, váš divácky zážitok bude intenzívnejší a samotný televízor akoby sa vznášal priamo vo vzduchu. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú vám pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • Profil štíhly ako žiletka: dokonalá forma špičkového dizajnu

  Profil štíhly ako žiletka: dokonalá forma špičkového dizajnu

  Menej je niekedy viac. Najmä ak ide o štíhlosť vášho televízora. Práve preto má televízor Philips Razor Slim doposiaľ najtenší, najostrejší a dokonale tvarovaný profil. Z niektorých uhlov si sotva všimnete, že tam je, ale napriek tomu to bude zakaždým prvá vec, ktorú si ľudia po príchode do miestnosti všimnú.

 • Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Koncept nôh po okrajoch vytvára vzdušný, plávajúci efekt

  Náš tím bral pri vytváraní nového televízora do úvahy každý aspekt: od technológie až po dizajn. Nové nohy po okrajoch boli navrhnuté tak, aby vytvorili pod televízorom priestor, v ktorom by normálne nachádzal štandardný stojan, čím prinášajú intenzívnejší divácky zážitok. Výsledok? Televízor, ktorý má sebavedomý vzhľad ako z budúcnosti.

 • 800 Hz PMR pre dokonale plynulý pohyb obrazu

  800 Hz PMR pre dokonale plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 800 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Cíťte sa ako dieťa v obchode so sladkosťami. Užívajte si skvelý výber aplikácií, hier a všetkých „dobrôt“ dostupných v obchode Google Play™, ako napríklad prehliadač Chrome™, aplikácie YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikácie sociálnych sietí a mnoho ďalších… to všetko na vašom televízore so systémom Android.

 • Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Už sa viac nehádajte o tom, na čo sa budete pozerať. S dvojitým tunerom môžete na svojom televízore naraz pozerať svoj obľúbený seriál aj futbalový zápas. Naša funkcia dvojitého nahrávania vám umožní sledovať jeden program a nahrávať druhý, takže vždy budete mať niečo skvelé na sledovanie neskôr.

 • Integrovaná Smart kamera sa zobrazí vždy, keď ju potrebujete

  Integrovaná Smart kamera sa zobrazí vždy, keď ju potrebujete

  Teraz ju vidíte, a teraz zasa nie! Inteligentná kamera Philips je diskrétne schovaná v spodnej časti rámu televízora, takže nikdy nenarušuje čisté krivky televízora. V momente, keď uskutočníte hovor cez službu Skype™ alebo začnete s televízorom komunikovať gestami, kamera sa vysunie po jednom jednoduchom stlačení tlačidla na diaľkovom ovládači.

 • Technológia Perfect Pixel HD – naša cenami ovenčená technológia na zvýšenie kvality obrazu

  Pokračujúc v našej výhrami ovenčenej tradícii kvality obrazu vám prinášame úplne novú úroveň vysokého rozlíšenia. Ak milujete napätie pri hre alebo večerné streamovanie vašich obľúbených filmov, procesor Philips Perfect Pixel HD prináša bezkonkurenčnú čistotu obrazu. Od bohatších, živších farieb až po hlbšie odtiene čiernej a jasnejšie biele odtiene, každý detail je pastvou pre vaše oči.

 • Ukazujte, píšte, rozprávajte alebo používajte gestá – v skutku inteligentná interakcia

  Komunikácia s vaším televízorom nebola nikdy jednoduchšia a zábavnejšia. Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie, ako napríklad tlačidlá rýchlych skratiek, funkciu ukázania a kliknutia ako pri ovládaní myšou, ako aj klávesnicu na obrátenej strane… a ponúka ešte viac. Chcete stíšiť zvuk? Urobte jednoduchý pohyb rukou (diaľkové ovládanie nie je potrebné!) a zabudovaná kamera zachytí vaše gesto a primerane upraví hlasitosť. Nechce sa vám použiť klávesnicu? Rozprávajte do diaľkového ovládania a výsledky sa zobrazia na obrazovke televízora! Vskutku inteligentnejšie riešenie pre vás.

 • Od aplikácií až po službu Cloud TV: viac online obsahu než kedykoľvek predtým

  Predstavte si čoraz širší výber Smart aplikácií vo vašom televízore, od služby YouTube až po hudbu, videotéky a mnoho ďalších – sami si môžete vybrať, ktoré aplikácie pridáte na svoj panel. Chcete ešte viac? Preskúmajte službu Cloud TV. Vďaka stovkám prémiových kanálov z celého sveta prináša skvelú možnosť pozrieť si vaše obľúbené relácie a objaviť, čo sa ľuďom páči hoci aj na druhom konci planéty. Vďaka prehľadávaču Cloud Explorer máte prístup k vášmu úložisku Dropbox™, z ktorého môžete zobrazovať (a zdieľať) svoje obľúbené fotografie aj videá na veľkej obrazovke.

 • Svieža biela farba dodáva modernú eleganciu

  Vieme, že chcete televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje. Práve preto náš dizajnérsky tím spojil elegantný rám a sofistikovanú bielu a kovovú povrchovú úpravu, aby sme pre vás vytvorili moderný dizajn, ktorý sa hodí do každého moderného interiéru.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Android, Google Play a ďalšie značky sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.
 • Televízor je kompatibilný s akýmkoľvek držiakom na stenu VESA s rozmermi 200 x 200 mm. Na dosiahnutie optimálneho zážitku z funkcie Ambilight odporúčame použiť držiak na televízor THIN 225 alebo THIN 245 od spoločnosti Vogel's. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.vogels.com
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať