Ultra tenký 4K UHD TV so systémom Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49pus7909_12/49pus7909_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Ultra tenký 4K UHD TV so systémom Android™

  Ultra tenký 4K UHD LED TV so systémom Android

  Spojenie rozlíšenia Ultra HD s výkonom operačného systému Android: séria televízorov Philips 7900 s rozlíšením Ultra HD. Vďaka špičkovej rýchlosti spracovania štvorjadrového procesora je navigovanie v službe Smart TV hračkou. Funkcia Ambilight v kombinácii s dizajnom bez úzkeho rámika pre ešte intenzívnejší divácky zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7900 series Ultra tenký 4K UHD TV so systémom Android™

123 cm (49"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Štyri jadrá, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 49PUS7909/12 Nájsť podobné výrobky

Ultra tenký 4K UHD LED TV so systémom Android

s funkciou 2-stranného osvetlenia Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Váš dom je viac – je to váš domov, tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Unikátna technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora – takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom, a to vďaka premietaniu extra širokého jasu z dvoch strán obrazovky televízora na okolité steny. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • Ultra štíhle línie pre zdokonalený profil

  Ultra štíhle línie pre zdokonalený profil

  Elegantná. Prelomová. Ušľachtilá. Precízna. Taká je silueta ultra tenkých televízorov Philips. Záujem, ktorý tento štíhly kúsok vzbudí, určite nikoho neprekvapí, hlavne vďaka sofistikovanosti, ktorú vnesie aj do vašej domácnosti.

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Pozrite si televízor, aký ste ešte nevideli – so štvornásobne vyšším rozlíšením ako ponúkajú televízory s rozlíšením Full HD. Vďaka 3840 x 2160 pixelom získate dokonale realistický obraz, ktorý vám otvorí okno do nového sveta.

 • 600 Hz PMR Ultra HD pre bezchybný pohyb obrazu

  600 Hz PMR Ultra HD pre bezchybný pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry a rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov na televízore s rozlíšením Ultra HD. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 600 Hz Perfect Motion Rate Ultra, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Cíťte sa ako dieťa v obchode so sladkosťami. Užívajte si skvelý výber aplikácií, hier a všetkých „dobrôt“ dostupných v obchode Google Play™, ako napríklad prehliadač Chrome™, aplikácie YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikácie sociálnych sietí a mnoho ďalších… to všetko na vašom televízore so systémom Android.

 • Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Už sa viac nehádajte o tom, na čo sa budete pozerať. S dvojitým tunerom môžete na svojom televízore naraz pozerať svoj obľúbený seriál aj futbalový zápas. Naša funkcia dvojitého nahrávania vám umožní sledovať jeden program a nahrávať druhý, takže vždy budete mať niečo skvelé na sledovanie neskôr.

 • Dizajn bez rámu: bez rámu si môžete vychutnať viac obrazu

  Elegantný. Minimalistický. Diskrétny. Obrazovka bez rámu je vyrobená z vysokokvalitného skla s obrubou z výnimočne tenkého hliníka. Minimálny rám pre maximálny divácky zážitok.

 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje

  Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Preto naši dizajnéri zvolili decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi ako napríklad hliník. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

 • Technológia Pixel Precise Ultra HD: objavte kvalitný obraz so živými farbami

  Krása televízorov 4K Ultra HD TV spočíva vo vychutnávaní si každého detailu. Algoritmy na spracovanie obrazu našej technológie Pixel Precise Ultra HD prevedú každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia UHD. A výsledok? Či už sledujete video online alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení Ultra HD, vždy si vychutnáte výnimočnú ostrosť, pohyb, čistotu, farbu a kontrast od spoločnosti Philips.

 • S inteligentných diaľkovým ovládaním môžete televízor ovládať kurzorom, písaním na klávesnicu alebo hlasom.

  Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie má všetky obvyklé funkcie, ako sú kurzorové klávesy, ovládanie hlasitosti a tlačidlové skratky a navyše ďalšie funkcie, vďaka ktorým je komunikácia s televízorom jednoduchšia, než kedykoľvek predtým. Jednoduchým dotykom a podržaním tlačidla OK môžete ľahko prechádzať po obrazovke. Kurzor pritom funguje ako myš a umožňuje vám jednoducho označovať položky, klikať na ne a listovať na obrazovke. Na zadnej strane diaľkového ovládača nájdete kompletnú klávesnicu na ľahké zadávanie textu. Nechce sa vám ťukať do klávesnice? Hovorte do diaľkového ovládania a výsledky sa zobrazia na obrazovke televízora! Vskutku inteligentnejšie riešenie pre vás.

 • Od aplikácií až po službu Cloud TV: viac online obsahu než kedykoľvek predtým

  Predstavte si čoraz širší výber Smart aplikácií vo vašom televízore, od služby YouTube až po hudbu, videotéky a mnoho ďalších – sami si môžete vybrať, ktoré aplikácie pridáte na svoj panel. Chcete ešte viac? Preskúmajte službu Cloud TV. Vďaka stovkám prémiových kanálov z celého sveta prináša skvelú možnosť pozrieť si vaše obľúbené relácie a objaviť, čo sa ľuďom páči hoci aj na druhom konci planéty. Vďaka prehľadávaču Cloud Explorer máte prístup k vášmu úložisku Dropbox™, z ktorého môžete zobrazovať (a zdieľať) svoje obľúbené fotografie aj videá na veľkej obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať