LCD TV

  LCD TV

  Očarte svoje zmysly

  Ponorte sa do fascinujúceho sveta Ambilight. Tento TV s funkciami MPEG4 HDTV a Perfect Pixel HD Engine v sebe spája funkcie Perfect Motion, Perfect Colors a Perfect Contrast s Ambilight Spectra 3 – čím výrazne zvýši váš zážitok zo sledovania Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Očarte svoje zmysly

 • Ambilight Spectra 3 pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  Ambilight Spectra 3 pre vzrušujúci zážitok zo sledovania TV

  S pomocou Ambilight Spectra 3 prehĺbte zážitok zo sledovania. Táto patentovaná technológia od spoločnosti Philips zväčšuje obrazovku projekciou svetelnej žiary zo zadnej časti obrazovky na stenu v okolí televízora. Ambilight automaticky nastaví farbu a jas svetla obklopujúceho televízor tak, aby bolo vhodné vzhľadom na obraz, čím sa dosahuje pútavý zážitok zo sledovania. S Ambilight Spectra 3 filmy naozaj ožívajú!

 • Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Funkcia Perfect Pixel HD pre bezkonkurenčnú ostrosť a čistotu

  Zažite bezkonkurenčnú ostrosť a jas s Perfect Pixel HD Engine. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom, čo má za následok prirodzenejší obraz. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzeného detailu, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu, a to bez ohľadu na to, čo pozeráte. Čistý obraz, ktorý je ostrý ako britva, zaisťuje zaznamenanie rušenia a hluku a zníženie vo všetkých zdrojoch obsahu - od multimédií po bežnú TV.

 • Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Perfect Natural Motion pre extrémne plynulý pohyb vo filmoch s rozlíšením Full HD

  Vychutnajte si akčné scény bez trhania obrazu. Technológia Perfect Natural Motion vypočítava pohyb objektov na obrazovke a koriguje trhané prechody, ako vo vysielaní, tak aj v nahrávkach (vrátane filmov v rozlíšení 1080p alebo v rozlíšení 24p True Cinema pri diskoch Blu-Ray a DVD). Výsledkom je plynulejší a diskrétnejší obraz so špičkovou ostrosťou. Vychutnajte si pohyb, ktorý prekonáva filmovú kvalitu kina!

 • 100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100Hz Clear LCD s výkonom 2 ms pre úžasnú ostrosť pohybu

  100 Hz Clear LCD vytvára extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu. Technológia Double Frame Rate Insertion zvyšuje ostrosť reprodukcie pohybu na viac ako dvojnásobok oproti konvenčným LCD panelom, čím sa dosahuje výkon s časom odozvy 2 milisekundy. Teraz si môžete vychutnávať čistý obraz aj pri rýchlom pohybe na obrazovke.

 • HD ready 1080p pre najkvalitnejšie zobrazovanie obrazu v rozlíšení Full HD

  Vychutnajte si výnimočnú kvalitu obrazu TV signálov v plnom vysokom rozlíšení z HD zdrojov, napríklad vysielania HDTV alebo Blu-ray disku. HD ready 1080p je ochranná známka, ktorá ponúka kvalitný obraz omnoho prevyšujúci kvalitu HD Ready. Spĺňa prísne štandardy vydané organizáciou EICTA a tým prináša HD obrazovku schopnú naplno využiť výhody rozlíšenia a kvality obrazu TV signálu s vysokým rozlíšením Full HD 1920x1080p. Obsahuje univerzálne pripojenie pre analógové YPbPr aj nekomprimované digitálne pripojenie DVI alebo HDMI s podporou HDCP. Dokáže zobraziť progresívne signály 1080p pri frekvenciách 24, 50 a 60 Hz.

 • LCD so širokým farebným rozsahom pre skvelé farby

  Funkcia x.v.Color je zárukou realistickej reprodukcie farieb, ktorá presne zachytáva tón, odtieň a hĺbku a poskytuje široký rozsah farieb s takmer dvojnásobným počtom farieb oproti priestoru farieb sRGB. Funkcia x.v.Color vytvára variácie farieb, ktoré sú veľmi blízke tomu, čo dokáže rozoznať ľudské oko – zvyšuje dokonca aj kvalitu videa vo vysokom rozlíšení. Televízory kompatibilné s funkciou x.v.Color reprodukujú obraz v takmer rovnakej kvalite, v akej bol zaznamenaný.

 • Spracovanie 2250 triliónov farieb

  Živý a prirodzený obraz z najpokrokovejšieho spracovania farieb. 17-bitová saturácia farieb optimalizuje každý z 3 farebných kanálov (RGB) a poskytuje celkový výkon spracovania 2250 triliónov farieb. Vytvára živšie farby, pričom zachováva vynikajúcu ostrosť. Zdokonalené algoritmy rozpoznávajú odtiene pokožky a jemné farebné odtiene a ich spracovaním dodávajú obrazu tie najprirodzenejšie farby.

 • Dynamický kontrast 55 000:1 pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  Vždy ste túžili po LCD displeji s tým najvyšším kontrastom a najostrejším obrazom. Pokročilá technológia spracovania obrazu od spoločnosti Philips v spojení s jedinečnou technológiou extrémneho stlmenia a zvýšenia podsvietenia vám poskytnú dokonale ostrý obraz. Funkcia Dynamic Contrast zvýši kontrast a dosiahne tak vynikajúcu úroveň čiernej farby a presné vykreslenie tmavých odtieňov a farieb. Vytvorí jasný a verný obraz s vysokým kontrastom a živými farbami.

 • HDTV s MPEG4 pre vychutnanie realistického obrazu v HD

  HDTV umožňuje prijímanie pozemného vysielania vo vysokom rozlíšení prostredníctvom integrovaného DVB-T tunera v oboch formátoch – MPEG-2 aj MPEG-4. Získate tak obraz a zvuk vo výnimočnej kvalite bez potreby dodatočného externého prijímača.

 • Pripojenie DLNA do siete PC na prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Pripojenie do siete PC umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým a hudobným materiálom vo vašom PC alebo domácej sieti. Používa pripojenie Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho TV k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehliadajte si svoju zbierku digitálnych fotografií a hudobných súborov na PC cez domácu sieť LAN. Intuitívne používateľské rozhranie TV vám ich sprístupní stlačením tlačidla

 • 4 HDMI vstupy s Easylink pre pripojenie v úplnom HD rozlíšení

  Pripojenie EasyLink využíva protokol štandardu HDMI CEC na zdieľanie funkcií medzi pripojenými zariadeniami a TV. Vďaka pripojeniu EasyLink stačí na ovládanie hlavných funkcií TV a pripojených zariadení len jedno diaľkové ovládanie. HDMI vytvára nekomprimované digitálne pripojenie RGB od zdroja na obrazovku a dosahuje tak jedinečnú kvalitu obrazu. HDMI používa ochranu proti kopírovaniu HDCP. S 3 HDMI vstupmi na zadnej stene a 1 HDMI na bočnej stene TV môžete pripojiť viacero zdrojov HD, napr. koncový prijímač HD, prehrávač Blu-ray a hernú konzolu alebo digitálny kamkordér.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať