Bodové svietidlo

  Bodové svietidlo

  Dôraz kladený na štýl

  Philips my Living Modern je rad kultových bodových svietidiel, ktoré sa vďaka dokonalým tvarom a funkčnosti skvele hodia do akéhokoľvek interiéru vyznačujúceho sa jednoduchosťou a výraznými líniami. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Bodové svietidlo

FORWARD, hliník 531304816 Nájsť podobné výrobky

Dôraz kladený na štýl

Osvetlenie s moderným tvarom a funkciou

 • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

  Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

  Toto bodové svietidlo Philips vytvára dokonalý svetelný lúč na zvýrazňujúce osvetlenie. Pomocou zväzku svetelných lúčov môžete nechať vyniknúť každý detail alebo prvok vo svojom interiéri.

 • Nasmerujte svetlo presne podľa svojich predstáv

  Nasmerujte svetlo presne podľa svojich predstáv

  Toto bodové svietidlo Philips myLiving vám prináša úplnú kontrolu nad osvetlením domácnosti. Flexibilné bodové svetlá je možné voľne otáčať, vďaka čomu svetlo nasmerujete presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Brilantné svetlo vysokej kvality

  Brilantné svetlo vysokej kvality

  Halogénové lampy Philips poskytujú žiarivé svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti.

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Pre ľubovoľnú miestnosť vášho interiéru

  Toto bodové svietidlo Philips, plne funkčné a súčasne veľmi elegantné, dodá každej miestnosti vášho interiéru elegantný nádych.

 • Čisté a moderné tvary

  Dizajn bodových svietidiel Philips myLiving dokonale zapadne do dekorácie moderného interiéru. Ich elegantné línie a jednoduché tvary dokonale splynú s každým moderným interiérom. Sú čisté a sebaisté a prinesú dokonalé zvýraznenie štýlu.

 • Brúsený hliník

  Tento veľmi moderný variant hliníka ponúka rovnakú krásu, navyše doplnenú o brúsený vzhľad, ktorý zvýrazňuje reliéf povrchu lampy.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať