1
TV

Profesionálny LED LCD televízor

  Profesionálny LED LCD televízor

  Stačí pripojiť

  Zažite slobodu surfovania na webe a získajte prístup k bohatému výberu aplikácií online so službou Net TV vďaka tomuto profesionálnemu ultratenkému hotelového televízoru LED LCD. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Stačí pripojiť

Zažite slobodu surfovania na webe a získajte prístup k bohatému výberu aplikácií online so službou Net TV vďaka tomuto profesionálnemu ultratenkému hotelového televízoru LED LCD. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Profesionálny LED LCD televízor

55" (140 cm) MediaSuite, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 55HFL5573D/10 Nájsť podobné výrobky

Stačí pripojiť

Hotelový LED televízor s funkciou NetTV a integráciou systému IP

 • Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom hotelovom televízore

  Philips Net TV pre populárne služby online vo vašom hotelovom televízore

  Vedeli ste, že polovica cestovateľov po celom svete sa vyjadrila, že by radšej bývali v hoteli, ktorý má v ponuke služby Net TV ako v hoteli, ktorý ich nemá? Vďaka službe Net TV vás očakáva veľké množstvo aplikácií. Využívajte bohatý výber služieb online, ktoré vám prináša Philips Net TV špeciálne zabudovaná do radu MediaSuite. Vychutnajte si služby Catch-up TV, Youtube, obrázky, infozábavu, počasie a ďalší internetový obsah priamo vo vašom televízore a to kedykoľvek si zmyslíte. Prostredníctvom našej partnerskej siete môžete tiež zvoliť integráciu systému IPTV bez použitia STB, ktorý umožňuje portály prispôsobené na mieru.

 • Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Žiarivý LED obraz s neuveriteľným kontrastom

  Tento Full HD LED televízor s najmodernejšou technológiou podsvietenia diódami LED v sebe spája pútavý minimalistický dizajn s ohromujúcou kvalitou obrazu a k tomu všetkému aj najnižšou spotrebou energie vo svojej kategórii. Navyše technológia podsvietenia LED neobsahuje žiadne nebezpečné látky. Vďaka podsvieteniu LED si môžete vychutnávať nízku spotrebu energie, vysoký jas, neuveriteľný kontrast a ostrosť, ako aj živé farby.

 • 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) umožňuje fantastickú ostrosť pohybu

  400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) dosahuje extrémnu ostrosť zobrazenia pohybu, a tým čistý a živý obraz aj pri rýchlych akčných filmoch. Nový štandard PMR spoločnosti Philips je ukážkou kombinácie vizuálnych efektov tej najrýchlejšej obnovovacej frekvencie displeja, funkcie HD Natural Motion a jedinečného vzorca spracovania obrazu, a prináša bezkonkurenčnú ostrosť pohybu.

 • Úplné režimy Hotel, Zdravotné zariadenie a Väznica

  Všetky vyžadované funkcie na profesionálne použitie v prostrediach, kde sú potrebné prísnejšie opatrenia ako v obývačke. Od uzamknutia hlasitosti a ponuky až po striktnejšie testovanie materiálov, šetrenie energie a diaľkové ovládania zabezpečené pred krádežou, ako aj vyhradené funkcie pre zdravotné zariadenia a väznice, ktoré poskytujú riešenia chýbajúce na trhu.

 • Hotel Scenea prináša prispôsobené informácie a úvodný kanál

  Funkcia Hotel Scenea umožňuje vybrať a uložiť v televízore obrázok, ktorý možno zobrazovať ako úvodný alebo informačný kanál.

 • Instant Initial Cloning umožňuje rýchlu inštaláciu

  Pri úvodných inštaláciách televízorov vám funkcia Instant Initial Cloning ušetrí pri každom televízore 3 až 5 minút jednoduchým spôsobom – súbory USB sa automaticky prečítajú a skopírujú do televízora bez potreby použiť ponuku televízora. Funkcia Instant Initial Cloning vám výrazne skráti čas inštalácie a zníži jej náklady.

 • VSecure na ochranu obsahu cez IP a RF

  Na zobrazovanie prémiového obsahu v HD pre hostí sú potrebné prísne bezpečnostné opatrenia ohľadne obsahu od spoločností poskytujúcich tento obsah. Spoločnosť Philips vyvinula funkciu VSecure cez RF a IP (Marlin a Windows DRM) na ochranu obsahu v tomto hotelovom televízore.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Zelené tlačidlo umožňuje hosťom ušetriť ešte viac energie

  Zelené tlačidlo dáva hosťom možnosť ušetriť na televízore ešte viac energie – zvolí vyššie tlmenie podsvietenia alebo vypne obrazovku pri počúvaní rádia. Ďalší spôsob zníženia prevádzkových nákladov v hoteloch priamym prispením ich hostí.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • Integrovaný panel pripojenia

  Integrovaný panel pripojenia umožní vašim hosťom bez problémov pripojiť ich osobné zariadenia k vášmu televízoru bez potreby použitia externého pripájacieho panela.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať