Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Zreteľne iný

  Revolučný dizajn splývajúcej sklenej tabule televízora Philips DesignLine nemožno popísať slovami. Alebo áno? Napadnú vás slová ako pútavý, inovatívny a špičkový výkon. A taktiež úchvatný... Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DesignLine Ultra tenký LED televízor Smart TV

140 cm (55”), 3D Max, DVB-T/T2/C/S/S2 55PDL8908S/12 Nájsť podobné výrobky

Zreteľne iný

Inovačné umenie presahujúce hranice bežnej televízie

 • 3-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  3-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips navodzuje efekt výrazného rozšírenia obrazovky a prináša intenzívnejší divácky zážitok projekciou výnimočne širokej žiary z troch strán televíznej obrazovky na okolitú stenu. Farba sa automaticky prispôsobuje obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla v dokonalej súhre s obrazom na televíznej obrazovke bez ohľadu na farbu steny. Pomocou rôznych nastavení si môžete zážitok prispôsobiť podľa svojich preferencií pri pozeraní.

 • 1400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  1400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) prináša fantastickú ostrosť pohybu

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi vo vašom televízore Philips Smart TV umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie k vašej domácej sieti, vďaka čomu získavate prístup k veľkému množstvu obsahu online a navyše môžete obsah bezdrôtovo zdieľať z iných zariadení vo vašej domácnosti.

 • Smart TV – celý svet online zábavy

  Smart TV – celý svet online zábavy

  Objavte svet za hranicami tradičnej televízie. Vypožičajte si a prenášajte filmy, videá, hry a ďalší obsah priamo do svojho televízora z online video obchodov. Sledujte zmeškané televízne programy svojich obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Smart TV. Spojte sa s rodinou a priateľmi cez Skype™ alebo sociálne siete. Prípadne len tak surfujte po internete!

 • Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie má všetky obvyklé vymoženosti, ako sú kurzorové klávesy, ovládanie hlasitosti a tlačidlové skratky. A ako čerešnička na torte je tu pre vás tlačidlo OK – jednoduchým stlačením a podržaním môžete prechádzať po obrazovke. Kurzor pritom funguje ako myš a umožňuje vám jednoducho označovať, klikať a listovať na obrazovke. Otočte diaľkové ovládanie naopak a na druhej strane nájdete plnú klávesnicu na ľahké vkladanie textu. Najlepšie je, že naše inteligentné diaľkové ovládanie má gyroskopické snímače, a tak rozoznáva pohyby nahor a nadol – preto sa pri písaní textu nemusíte obávať, že by ste prepli kanály.

 • Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Sledujte, čo chcete, kde chcete a kedy chcete. Zobrazte zrkadlovú kópiu obrazovky svojich zariadení na veľkej obrazovke televízora. Pozrite si fotografie z vášho smartfónu, prenosného počítača a iných zariadení. Pripojenie vytvoríte skutočne jednoducho a túto technológiu môžete používať na rôznych zariadeniach.

 • Revolučný dizajn premenlivej sklenenej plochy – vneste inšpiráciu do svojho interiéru

  Náš inovačný panel pozostávajúci zo sklenenej plochy zmení váš pohľad na televíziu aj zaužívané predstavy o dizajne televízorov. Tieňovaný vzor na sklenenom povrchu plynulo prechádza z tmavých odtieňov do svetlých a zvýrazňuje výnimočne vzdušný dizajn televízora. Nakloňte ho smerom k stene v podkroví, položte medzi starožitný nábytok vo vidieckom dome alebo ho zaveste do galérie moderného umenia – všade sa bude cítiť ako doma.

 • Dômyselný stojan DesignLine – jediné riešenie pre všetky spôsoby inštalácie televízora

  Rozhodli ste sa nainštalovať svoj nový televízor naklonene, zavesiť alebo ho oprieť o stenu? V každom prípade vám stačí tento jediný systém. Pre interiéry s tvrdými podlahami sme vytvorili ochrannú lištu, ktorá oddeľuje sklenený panel od podlahy. Nezdá sa vám to praktické? Použite šikovný držiak na stenu Simply Straight od spoločnosti Philips a nemusíte sa pri montáži trápiť s milimetrami – televízor vždy intuitívne nájde vodorovnú polohu.

 • Obal na káble premení spleť káblov na úhľadný zväzok

  Obal na káble zbalí všetky vaše káble do jedného úhľadného celku. Kompaktný obal na káble je navrhnutý tak, aby zostal nenápadný – schovaný za televízorom – čím minimalizuje vizuálne rušivú spleť káblov.

 • Perfect Pixel HD – náš cenami ovenčený systém na zabezpečenie kvality obrazu

  Navrhnuté pre náš najdokonalejší obraz bez kmitania s neprekonateľnou ostrosťou a jasom. Každý pixel obrazu sa zdokonalí, aby lepšie zodpovedal okolitým pixelom. Výsledkom je jedinečná kombinácia ostrosti, prirodzených detailov, živých farieb, vynikajúceho kontrastu a plynulého prirodzeného pohybu.

 • Aplikácia MyRemote – ovládajte televízor pomocou telefónu alebo tabletu

  Ovládajte svoj televízor a nahrávajte programy odkiaľkoľvek aj bez diaľkového ovládania pomocou jednej jednoduchej aplikácie. Premeňte svoj tablet alebo smartfón na univerzálne diaľkové ovládanie so všetkými možnosťami pôvodného diaľkového ovládania a ďalšími funkciami ako napríklad zadávaním textu. Funkcia SimplyShare prenesie obsah zo zariadenia na obrazovku televízora. Pomocou funkcie Wi-Fi Smart Screen zasa môžete preniesť digitálne televízne vysielanie do vašich zariadení. Nezmeškajte svoje obľúbené programy a nahrajte si ich odkiaľkoľvek pomocou funkcie nahrávania v aplikácii MyRemote. Stačí vyhľadať reláciu, ktorú si chcete nahrať a pozrieť neskôr, v sprievodcovi TV programom. Inteligentný televízor si predsa zaslúži skutočne inteligentnú aplikáciu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Funkcia HbbTV, klient a server Multiroom, služba Netflix a aplikácia myRemote vyžadujú aktualizáciu softvéru.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať