1
TV

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pfh5509_88/55pfh5509_88_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

  Jednoducho sa pripojte k svetu obsahu online a cez službu Skype™ komunikujte so svojimi najbližšími – to všetko pomocou tohto Smart LED televízora s rozlíšením Full HD zo série Philips 5500 s integrovaným rozhraním Wi-Fi. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka jadru Pixel Plus HD. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

Jednoducho sa pripojte k svetu obsahu online a cez službu Skype™ komunikujte so svojimi najbližšími – to všetko pomocou tohto Smart LED televízora s rozlíšením Full HD zo série Philips 5500 s integrovaným rozhraním Wi-Fi. Vychutnajte si extrémne čistý a živý obraz z akéhokoľvek zdroja vďaka jadru Pixel Plus HD. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

5000 series Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

140 cm (55”), Full HD LED TV, Dvojjadrový procesor, DVB-T/C 55PFH5509/88 Nájsť podobné výrobky

Tenký LED televízor s rozlíšením Full HD

So službou Smart TV

 • Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Štíhly tvar dokonale zapadne do vášho interiéru

  Televízor Philips so štíhlym profilom vynikne vďaka svojim elegantným sofistikovaným rozmerom. Prečo by predsa televízor nemohol byť rovnako krásny ako funkčný?

 • Výnimočne úzky rám prináša obraz, ktorý si zamilujete

  Výnimočne úzky rám prináša obraz, ktorý si zamilujete

  Rám tradičných televízorov ich obopína ako rám na fotografie. Náš výnimočne úzky rám je moderný a štíhly a vy si môžete vychutnať väčší obraz.

 • 200 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  200 Hz PMR pre plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 200 Hz Perfect Motion Rate, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Smart TV: brána do úplne nového sveta

  Objavte inteligentnejší divácky zážitok, ktorý toho prináša viac ako tradičné televízory. Požičajte si a sledujte filmy, videá a hry z online videoobchodov. Sledujte archívy svojich obľúbených televíznych kanálov a vychutnajte si rastúci výber online aplikácií, ako napr. YouTube.

 • Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Aplikácia MyRemote: inteligentnejší spôsob interakcie s televízorom

  Ovládajte svoj televízor Philips priamo zo svojho smart zariadenia. Vďaka aplikácii MyRemote je teraz oveľa jednoduchšie zdieľať obsah inteligentného zariadenia s televízorom (funkcia SimplyShare) alebo získať aktuálne informácie vďaka sprievodcovi TV programom.

 • Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Wi-Fi Miracast™ – obrazovka vášho smartfónu priamo na televízore

  Prenášajte obraz zo smart zariadenia na obrazovku svojho televízora a podeľte sa oň s priateľmi a rodinou. Od fotografií, cez videá, hry a ďalší obsah – prenášajte všetko zo svojho smartfónu a tabletu na veľkú obrazovku pomocou jednoduchého príkazu.

 • Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Služba Skype™ spája ľudí (voliteľná kamera)

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť voliteľnú kameru pre Skype™ značky Philips (PTA317) a hneď si môžete vychutnať video a zvuk výbornej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Aplikácia Cloud Explorer a Dropbox™: zdieľanie priamo na veľkú obrazovku

  Aplikácia Cloud Explorer a Dropbox™: zdieľanie priamo na veľkú obrazovku

  Aplikácia Cloud Explorer uľahčuje zdieľanie vďaka prístupu k účtu Dropbox™ priamo cez televízor. Jednoducho stiahnite a sledujte obsah, ktorý máte uložený online, priamo na svojom televízore. Čo tak podeliť sa o zábavu? Obsah môžete jednoducho odovzdať online a sledovať spolu s priateľmi a rodinou po celom svete cez zdieľané účty Dropbox™.

 • Klient Multiroom – sledujte aktuálne TV vysielanie a nahrávky z iného televízora

  Klient Multiroom – sledujte aktuálne TV vysielanie a nahrávky z iného televízora

  Vychutnajte si príjemnejší divácky zážitok. Vytvorte si domácu televíznu sieť, ktorá vám vďaka prijímaniu signálu z televízneho servera Philips umiestneného vo vašej domácnosti umožní sledovať programy kdekoľvek chcete. Po pripojení môžete preniesť televízne vysielanie z televízneho servera na klientske televízory, a to všetko bez nových káblov a ďalších výdavkov na viaceré predplatné kanálov.

 • Náš dizajn stojana vytvára ľahký plávajúci efekt

  Televízor s modernými a prepracovanými líniami si zaslúži stojan, ktorý ho odlíši od priemeru. Preto dizajnéri televízorov v spoločnosti Philips vytvorili tento nový, jedinečný otvorený dizajn, ktorý elegantne zapadne do vášho interiéru.

 • Technológia Pixel Plus HD pre nádherný obraz, ktorý si zamilujete

  Nič neprekoná pocit, keď si môžete sadnúť k obľúbenému večernému alebo dokumentárnemu filmu. Či už ho sledujete online, alebo z disku DVD, technológia Pixel Plus HD Engine od spoločnosti Philips vám zaručí realistický obraz vďaka jasnejšej bielej a hlbšej čiernej.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné HDTV prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Ponuka Cloud TV závisí od dostupnosti v danej krajine a smerníc
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kamera na televízor Philips (PTA317) sa predáva samostatne.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať