Ultra tenký TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8601_12/55pus8601_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Ultra tenký TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

  Mimoriadne štíhly LED TV s rozlíšením 4K UHD so systémom Android

  Zvuk nikdy neznel tak dobre. Séria 8600 so 4-stranovou funkciou Ambilight, štýlovými odpojiteľnými reproduktormi a tmavými chrómovými prvkami pozdvihne dizajn interiéru na ďalšiu úroveň. Rozlíšenie Ultra HD a technológia rozjasnenia Bright Pro oživia obraz z akéhokoľvek zdroja s bezkonkurenčnou prenikavosťou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8600 series Ultra tenký TV s rozlíš. 4K UHD so sys. Android™

139 cm (55"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, 6-jadr. procesor, 16 GB rozšír. pamäť, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8601/12 Nájsť podobné výrobky

Mimoriadne štíhly LED TV s rozlíšením 4K UHD so systémom Android

so 4-strannou funkciou Ambilight

 • Ambilight navždy zmení váš pohľad na televízor

  Vytvorili ste si dom, ktorý je viac ako len domom – je to váš domov. Tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Naša doposiaľ najúžasnejšia verzia technológie Ambilight vysiela výnimočne širokú svetelnú žiaru zo všetkých štyroch strán televízora na okolitú stenu. Vaša obrazovka bude pôsobiť omnoho širšie, váš divácky zážitok bude intenzívnejší a samotný televízor akoby sa vznášal priamo vo vzduchu. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú vám neobyčajný divácky zážitok.

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Systém Android a šesťjadrový procesor pre dokonalý zážitok v rozlíšení Ultra HD

  Vďaka výkonnosti systému Android v kombinácii so šesťjadrovým procesorom sa môžete bez problémov zabávať sledovaním filmov na YouTube v rozlíšení Ultra HD. A pomocou systému Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. 16 GB rozšíriteľná pamäť pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu a inštaláciu doplnkových aplikácií.

 • Potiahnite prstom, zadajte text, hovorte atď. – skutočne inteligentná interakcia

  Potiahnite prstom, zadajte text, hovorte atď. – skutočne inteligentná interakcia

  Naše diaľkové ovládače sme premenili na zariadenia, ktoré sa rovnako príjemne obsluhujú ako naše televízory s podporou Android TV. Zadávajte text pomocou funkcie hlas Google* alebo klávesnice Qwerty. Ak chcete spustiť aplikáciu, stačí povedať: „Open YouTube“. Ťahaním prsta po dotykovej podložke listujte v albume rodinných fotografií. Alebo ho používajte ako klasický diaľkový ovládač.

 • Nechajte sa zviesť 50 W zvukom vychádzajúcim z 18 reproduktorov

  Nechajte sa zviesť 50 W zvukom vychádzajúcim z 18 reproduktorov

  Obklopte sa nádherným zvukom. Nová séria 8600 v sebe spája výkonnosť dvoch reproduktorov v zadnej časti televízora a 16 mikrojednotiek (v ľavom a pravom oddeliteľnom reproduktore), prostredníctvom ktorých prináša široké a bohaté zvukové spektrum. Subwoofery sú vyrobené z neodýmu, prvotriedneho materiálu, ktorý zväčšuje objem a vytvára lepšiu basovú odozvu a čistejšiu, vyváženejšiu kvalitu zvuku.

 • Oddeliteľné reproduktory: upravte vzhľad svojho zvuku

  Naše oddeliteľné úzke reproduktory majú kovové telo z jedného kusu s naleštenou povrchovou úpravou z tmavého chrómu. Tento mimoriadne štíhly a úžasne hladký inovatívny dizajn je špecifický pre zariadenia značky Philips, pričom reproduktory je možné umiestniť z ľavej a pravej strany televízora alebo do voliteľných stojanov, čím získate bezdrôtový zvukový systém.

 • Digitálna redukcia šumu optimalizuje obraz z každého zdroja

  Váš televízor je úžasné zariadenie... no môže sa stať, že zdroj sledovaného obsahu na tom nie je tak dobre. Zdokonalená digitálna redukcia šumu zanalyzuje nedokonalosti obsahu a rozdelí vysielaný obraz na jeden alebo dva smery. Obraz zo zdroja s dobrou kvalitou je optimalizovaný na dosiahnutie maximálnej miery ostrosti a detailov. A čo obraz s horšou kvalitou? Ten sa najprv vyčistí a odstránia sa z neho nedostatky, až potom sa upraví rovnakým spôsobom ako kvalitný obraz.

 • Perfect Pixel Ultra HD: to najlepšie z kvality obrazu s rozlíšením UHD

  Verní nášmu dedičstvu mnohokrát ocenenej kvality obrazu s rozlíšením UHD sme posunuli kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení na úplne novú úroveň. Algoritmy na spracovanie obrazu našej technológie Pixel Precise Ultra HD prevedú každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ostrého mimoriadne vysokého rozlíšenia 4K Ultra HD. A výsledok? Budete si môcť vychutnať tie najhlbšie čierne a najjasnejšie biele farby. Najživšie farby a prirodzené odtiene pleti. A ten najplynulejší a najostrejší obraz – vždy a z každého zdroja.

 • Vypočujte si každý detail s prémiovým zvukom DTS

  Úžasné reproduktory TV si vyžadujú výkonný výpočtový procesor, ktorý dokáže zachovať čistotu pôvodného zvukového obsahu. Prémiový balík DTS je navrhnutý tak, aby dokázal poskytnúť skúsenosti, ktoré spotrebitelia očakávajú od špičkového spracovania zvuku: podmanivý priestorový dojem s hlbokými a bohatými basmi a krištáľovo čistými dialógmi, ktoré sa reprodukujú aj pri maximálnej úrovni hlasitosti bez kolísania, sekania a skreslenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať