Bodové svietidlo

  Bodové svietidlo

  Vychutnajte si každý okamih plný radosti

  Philips my Living Contemporary je rad elegantných bodových svietidiel s kvalitným osvetlením, ktoré sa hodia k moderným štýlom, trendom a spôsobom života. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Bodové svietidlo

CADET, chrómová matná 561801716 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si každý okamih plný radosti

Moderné osvetlenie pre dnešný život

 • Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

  Dokonalý lúč svetla pre zvýrazňujúce osvetlenie

  Toto bodové svietidlo Philips vytvára dokonalý svetelný lúč na zvýrazňujúce osvetlenie. Pomocou zväzku svetelných lúčov môžete nechať vyniknúť každý detail alebo prvok vo svojom interiéri.

 • Nasmerujte svetlo presne podľa svojich predstáv

  Nasmerujte svetlo presne podľa svojich predstáv

  Toto bodové svietidlo Philips myLiving vám prináša úplnú kontrolu nad osvetlením domácnosti. Flexibilné bodové svetlá je možné voľne otáčať, vďaka čomu svetlo nasmerujete presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Brilantné svetlo vysokej kvality

  Brilantné svetlo vysokej kvality

  Halogénové lampy Philips poskytujú žiarivé svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti.

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Úspora energie

  Úspora energie

  Toto svietidlo Philips v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Pre ľubovoľnú miestnosť vášho interiéru

  Toto bodové svietidlo Philips, plne funkčné a súčasne veľmi elegantné, dodá každej miestnosti vášho interiéru elegantný nádych.

 • Prírodné a zreteľné tvary

  Mäkké prechody a zakrivené línie definujú nadčasový dizajn radu myLiving od spoločnosti Philips. Bodové svietidlá myLiving, praktické a elegantné, sú nenápadné a dokonale zapadnú do každého moderného interiéru.

 • Nadčasové materiály

  Použitie kovu a skla dodá vašej domácnosti neutrálny a elegantný vzhľad. Solídne, nekomplikované materiály splnia predstavy moderného vkusu.

 • Matný chróm

  Ozdobte svoj interiér touto lampou vo farbe matného chrómu, striebornobieleho matného kovu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať