Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Toto veľké bodové svietidlo Philips s pevným panelom hladko zapadne do vášho stropu, ako okno do vonkajšieho sveta. Používa najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SMARTSPOT Zapustené bodové svietidlo

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Možnosť stmievania

  Možnosť stmievania

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom. Tieto vlastnosti robia zo svietidiel Philips SmartSpot ideálny spôsob na zvýraznenie prvkov vybavenia alebo vytvorenie atmosféry pre ľubovoľnú príležitosť, napríklad útulného posedenia pri jedle pre dvoch alebo odpočinku s rodinou a priateľmi vo vašej obývačke, ako aj praktické osvetlenie na chodbách.

 • Extrémne dlhá životnosť

  Extrémne dlhá životnosť

  Dlhodobá životnosť žiarivky, až 10 000 hodín používania.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Každé svietidlo Philips SmartSpot šetrí energiu, čím vám pomáha ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu a zároveň tým prispievate k ochrane životného prostredia.

 • Rozptýlené teplé biele svetlo

  Rozptýlené teplé biele svetlo

  Toto svietidlo využíva najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek značky Philips a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla. Jeho rozptýlená žiara zaplaví vašu izbu teplým bielym svetlom a umožní spojiť prvky funkčnosti s ohľadom na životné prostredie. Rozptýlené svetlo je ideálne na celkové osvetlenie.

 • Efekt teplého bieleho svetla

  Efekt teplého bieleho svetla

  Svietidlo SmartSpot využíva najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla.

 • Jednoduchá výmena žiarivky

  Ďalšia výnimočnosť úsporných zapustených bodových svetiel SmartSpot: magnetická krycia doska zaistí jednoduchú výmenu žiarivky, keď je to po niekoľkých rokoch potrebné.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať