Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Moderné halogénové bodové svietidlo, ktoré je zapustené hlboko do elegantného minimalistického okraja. Je plne smerovateľné, takže môžete nasmerovať toto nádherné halogénové svetlo presne tam, kde ho potrebujete. Štýlové tvarovanie okolo svietidla vytvára jemné dizajnové prvky.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SMARTSPOT Zapustené bodové svietidlo

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Možnosť stmievania

  Možnosť stmievania

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom. Tieto vlastnosti robia zo svietidiel Philips SmartSpot ideálny spôsob na zvýraznenie prvkov vybavenia alebo vytvorenie atmosféry pre ľubovoľnú príležitosť, napríklad útulného posedenia pri jedle pre dvoch alebo odpočinku s rodinou a priateľmi vo vašej obývačke, ako aj praktické osvetlenie na chodbách.

 • Fantastická flexibilita

  Fantastická flexibilita

  Philips SmartSpot je špičkový zdroj svetla, vďaka ktorému získate úplnú kontrolu nad osvetlením vašej domácnosti. Mnohé diely je možné voľne otáčať, takže môžete svetlo nasmerovať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Životnosť až 4 000 hodín

  Životnosť až 4 000 hodín

  Žiarivky Eco-Halogen vydržia až 4 000 hodín.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 40 % energie

  Úspora až 40 % energie

  Toto svietidlo v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Brilantné svetlo vysokej kvality

  Brilantné svetlo vysokej kvality

  Ekologické halogénové žiarivky Philips vytvárajú dokonale jasné svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti a súčasne prinášajú úsporu energie v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarivkami.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať