Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Toto elegantné a praktické bodové svietidlo je zasadené v čistom kruhovom okraji. Pomocou energeticky úsporného osvetlenia vytvára vo vašej izbe rozptýlené teplé biele svetlo. Plne zapustený dizajn poskytuje decentné stropné osvetlenie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SMARTSPOT Zapustené bodové svietidlo

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Extrémne dlhá životnosť

  Extrémne dlhá životnosť

  Dlhodobá životnosť žiarivky, až 10 000 hodín používania.

 • Fantastická flexibilita

  Fantastická flexibilita

  Philips SmartSpot je špičkový zdroj svetla, vďaka ktorému získate úplnú kontrolu nad osvetlením vašej domácnosti. Mnohé diely je možné voľne otáčať, takže môžete svetlo nasmerovať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Každé svietidlo Philips SmartSpot šetrí energiu, čím vám pomáha ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu a zároveň tým prispievate k ochrane životného prostredia.

 • Rozptýlené teplé biele svetlo

  Rozptýlené teplé biele svetlo

  Toto svietidlo využíva najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek značky Philips a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla. Jeho rozptýlená žiara zaplaví vašu izbu teplým bielym svetlom a umožní spojiť prvky funkčnosti s ohľadom na životné prostredie. Rozptýlené svetlo je ideálne na celkové osvetlenie.

 • Efekt teplého bieleho svetla

  Efekt teplého bieleho svetla

  Svietidlo SmartSpot využíva najnovšiu technológiu energeticky úsporných žiariviek a vytvára záplavu teplého, bieleho prirodzeného svetla.

 • Jednoduchá výmena žiarivky

  Ďalšia výnimočnosť úsporných zapustených bodových svetiel SmartSpot: magnetická krycia doska zaistí jednoduchú výmenu žiarivky, keď je to po niekoľkých rokoch potrebné.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať