Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Prepnite vypínač. Tento atraktívny panel s trojbodovým svietidlom je nastaviteľný až do uhla 45°, takže môžete nasmerovať svetlo tam, kde je to potrebné. Tri vysokosvietivé diódy LED dokonale ladia s tmavočiernym okrajom a žiaria ako hviezdy na nočnej oblohe. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SMARTSPOT Zapustené bodové svietidlo

3-dielna 579883116 Nájsť podobné výrobky

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Možnosť stmievania

  Možnosť stmievania

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom. Tieto vlastnosti robia zo svietidiel Philips SmartSpot ideálny spôsob na zvýraznenie prvkov vybavenia alebo vytvorenie atmosféry pre ľubovoľnú príležitosť, napríklad útulného posedenia pri jedle pre dvoch alebo odpočinku s rodinou a priateľmi vo vašej obývačke, ako aj praktické osvetlenie na chodbách.

 • Extrémne dlhá životnosť

  Extrémne dlhá životnosť

  Výnimočne dlhá životnosť so spoľahlivým výkonom. Základom svietidiel Philips SmartSpot sú vysokosvietivé žiarivky LED, ktoré vydržia až 20 000 hodín, pričom poskytujú ten najlepší svetelný výkon.

 • Fantastická flexibilita

  Fantastická flexibilita

  Philips SmartSpot je špičkový zdroj svetla, vďaka ktorému získate úplnú kontrolu nad osvetlením vašej domácnosti. Mnohé diely je možné voľne otáčať, takže môžete svetlo nasmerovať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Každé svietidlo Philips SmartSpot šetrí energiu, čím vám pomáha ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu a zároveň tým prispievate k ochrane životného prostredia.

 • Efekt teplého bieleho svetla

  Efekt teplého bieleho svetla

  Philips SmartSpot LED využíva najnovšiu osvetľovaciu technológiu LED s najmodernejšími vysokosvietivými diódami LED s teplou bielou farbou a vytvára lúč svetla farebnej teploty 2700 Kelvinov.

 • Vysoký svetelný výkon

  Vysoko kvalitné svetlo so silným svetelným výkonom (7,5 W poskytuje 350 lúmenov). Svetlo svieti s uhlom lúča 40° – dokonalý uhol pre bodové osvetlenie.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať