Zapustené bodové svietidlo

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Philips SmartSpot predstavuje dômyselné riešenie osvetlenia, ktoré ideálne doplní vzhľad interiéru vašej domácnosti vkusným dizajnom. Bodové svietidlá vyžarujú nádherne teplé svetlo v rade minimalistických zapustených prevedení, ktoré dokonale splynú s každým interiérom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myLiving Zapustené bodové svietidlo

Avior, chrómová matná 590401716 Nájsť podobné výrobky

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastavujte intenzitu svetla tohto svietidla Philips pomocou vypínača so stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Vďaka nemu je toto svietidlo ideálne na zvýraznenie prvku alebo vytváranie atmosféry pre každú príležitosť, či už útulného posedenia pri jedle vo dvojici, alebo odpočinku s rodinou a priateľmi v obývačke.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 40 % energie

  Úspora až 40 % energie

  Toto svietidlo v porovnaní s tradičnými zdrojmi osvetlenia šetrí energiu a pomáha vám ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Navyše prispieva svojou troškou k ochrane životného prostredia.

 • Brilantné svetlo vysokej kvality

  Halogénové lampy Philips ponúkajú žiarivé svetlo na zvýraznenie prvkov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti. Svetlo svieti s uhlom lúča 24°, takže sa perfektne hodí na zvýrazňujúce osvetlenie.

 • Fantastická flexibilita

  Philips SmartSpot je špičkový zdroj svetla, vďaka ktorému získate úplnú kontrolu nad osvetlením vašej domácnosti. Mnohé diely je možné voľne otáčať, takže môžete svetlo nasmerovať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

 • Bodové osvetlenie navrhnuté pre váš interiér

  Ak vyžadujete dokonalú kvalitu svetla a inteligentné riešenie osvetlenia, ktoré doplní interiér vášho domova vkusným dizajnom, vyskúšajte bodové svietidlá Philips SmartSpot. Predstavujú rad funkčných minimalistických zapustených prevedení, ktoré sa dokonale hodia do každého interiéru.

 • Výnimočne dlhá životnosť žiarovky

  Pribalená žiarovka Philips s výnimočne dlhou životnosťou, až 4 000 hodín.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať