PhotoFrame

  PhotoFrame

  Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

  Zobrazujte digitálne fotografie v rovnakej kvalite a bohatých farbách ako pri profesionálne vytlačených fotografiách! Fotografický rámik Philips 5FF2CMI, najjednoduchší spôsob zobrazovania digitálnych fotografií bez PC, doplní výzdobu vašej domácnosti svojím elegantným a štýlovým dizajnom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

5, 6" LCD, 5, 6" v. oblasť, Pomer strán 4:3 5FF2CMI/00 Nájsť podobné výrobky

Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

 • Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Sprievodca PhotoEffect Wizard je funkcia s jednoduchým ovládaním umožňujúca otáčanie, približovanie, orezanie či dokonca úpravy farebných odtieňov fotografií na čiernobiele alebo sépiu priamo vo fotografickom rámiku.

 • Zobrazte a zdieľajte fotografie na pamäť. kartách alebo vo vstavanej pamäti

  Zobrazte a zdieľajte fotografie na pamäť. kartách alebo vo vstavanej pamäti

  Memory-Card Manager predstavuje súpravu dvoch vstavaných čítačiek pamäťových kariet a softvéru určeného na zobrazovanie, úpravu, ukladanie a organizovanie fotografií na pamäťovej karte a to priamo pomocou jedného bezproblémového kroku - všetko bez počítača.

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou pixelov zobrazí o 88 percent viac pixelov na štvorcový palec, dokonca v porovnaní s prvotriednym 17-palcovým LCD monitorom -- predvedie vaše milované fotografie v „reálnych“, bohatých detailoch a sýtych farbách ako výtlačky vo vysokej kvalite.

 • Dokonalé digitálne farby pre bohaté a nádherné zobrazovanie fotografií

  Plnofarebný displej vyzdvihuje to najlepšie vo vašich fotografiách spolu so sýtymi realistickými farbami tak, že zobrazuje rovnaký plný rozsah farieb, ktoré sa nachádzajú na profesionálne vytlačených fotografiách.

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Vytvorte albumy, prezentácie a spravujte svoje fotografie

  Smart Album vám umožní vytvoriť a zdieľať albumy, ako aj nastaviť a upraviť efekty prechodu pri vašich prezentáciách fotografií.

 • Zabávajte sa s kolážami: zobrazte niekoľko fotografií v jednom zobrazení

  Je to efekt prezentácie - zobrazenie fotografií vo forme koláže, pri ktorom sa automaticky a náhodne spolu zostavujú rôzne fotografie, aby nevznikali nepekné okraje, ktoré sa zvyknú objavovať pri fotografiách menších ako veľkosť obrazovky.

 • Kopírovanie fotografií na rôzne pamäťové karty pre dodatočný úložný priestor

  Fotografický rámik Philips dokáže cez svoje interné čítačky pamäťových kariet čítať dve pamäťové karty súčasne a softvér SmartCopy umožňuje kopírovať digitálne obrázky z jednej pamäťovej karty na druhú. Tento softvér automaticky zmení veľkosť a skomprimuje kopírované fotografie, čím maximalizuje počet fotografií, ktoré môžete uložiť, či už interne, alebo externe.

 • Pripojenie USB 2.0 na rýchly a jednoduchý prenos fotografií z počítača

  Pripojenie USB 2.0 a pribalený kábel na rýchly a jednoduchý prenos fotografií z počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať