Mimor. tenký tel. s rozlíš. 4K so syst. Android TV™

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus8901_12/65pus8901_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Mimor. tenký tel. s rozlíš. 4K so syst. Android TV™

  Mimoriadne tenký LED TV s rozlíšením 4K so systémom Android TV

  Philips AmbiLux je vrcholom všetkého, čo vieme o funkcii Ambilight. S úžasom sledujte, ako akčné scény ožívajú na vašej stene vďaka plynulému premietaniu farieb a pohybov. Tento svet vás natoľko pohltí, že sa doň budete s radosťou vracať každý deň. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

AmbiLux Mimor. tenký tel. s rozlíš. 4K so syst. Android TV™

164 cm (65"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Štvorjadrový procesor, rozšír. 16 GB, DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8901/12 Nájsť podobné výrobky

Mimoriadne tenký LED TV s rozlíšením 4K so systémom Android TV

S funkciou projekcie Ambilight

 • Objavte silu štvorjadrového procesora a integrovaného systému Android

  Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný.

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Televízor Ultra HD so 4-násobne vyšším rozlíšením ako v prípade bežných televízorov Full HD. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a našej jedinečnej technológii na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním Ultra Resolution si teraz môžete pozrieť kvalitnejší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah. Vychutnajte si zdokonalenú ostrosť, lepšie vnímanie hĺbky, výraznejší kontrast, hladký, prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

 • Technológia Pixel Precise Ultra HD: objavte kvalitný obraz s rozlíšením UHD so živými farbami

  Krása televízorov 4K Ultra HD TV spočíva vo vychutnávaní si každého detailu. Technológia Pixel Precise Ultra HD prevedie každý vstupný obrazový signál na vašej obrazovke do ultra vysokého rozlíšenia UHD. Vychutnajte si ostrý pohyblivý obraz a výnimočný kontrast. Objavte hlbokú čiernu a jasnejšiu bielu, živé farby a prirodzené tóny pokožky – vždy a z akéhokoľvek zdroja.

 • Precíťte rytmus zdôraznený funkciou Ambilight, ktorá sleduje vašu hudbu

  Precíťte rytmus zdôraznený funkciou Ambilight, ktorá sleduje vašu hudbu

  Hudba a funkcia Ambilight si boli súdené. Bez ohľadu na to, či prenášate hudbu, prehrávate skladbu cez USB alebo jednoducho sledujete hudobný kanál – funkcia Ambilight bude presne sledovať a reagovať na dynamické úrovne hudby. Na vylepšenie nálady si môžete vybrať spomedzi rôznych farebných predvolieb alebo jednoducho zvoľte náhodný párty režim. Zabavte sa!

 • Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips: nahliadnite za hranice TV

  Lokalita Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. 16 GB rozšíriteľná pamäť pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu a inštaláciu doplnkových aplikácií.

 • Objavte nový obsah vytvorený na základne vami sledovaných programov

  Objavte nový obsah vytvorený na základne vami sledovaných programov

  Televízor Philips Smart TV a systém Android vám prinášajú prispôsobené odporúčania, vďaka ktorým rýchlo a bez námahy nájdete obsah, ktorý chcete sledovať. Hľadáte niečo konkrétne? Výkonný nástroj na vyhľadávanie obsahu (od spoločnosti Google) vám pomôže vyhľadať konkrétne televízne relácie, filmy, hercov alebo dokonca aplikácie a hry.

 • Ambilight Projection: pohyb, ktorý s vami zamáva

  Niektoré filmy na vás hlboko zapôsobia. Funkcia Ambilight Projection posunie zážitok z filmu na úplne novú úroveň. Pohyblivá záplava svetla, ktorá televízor obklopuje, dokonale premieta dianie na obrazovke na stenu za ňou. Precízna technológia prináša súzvuk vynikajúcej jasnosti, živých farieb a dokonalého kontrastu, ktoré sú zárukou pohlcujúceho a naozaj jedinečného zážitku.

 • Obohaťte svoju obývačku vďaka voliteľnej súprave Ambilight + hue

  Zamilovali ste si zážitok zo sledovania, ktorý poskytuje funkcia Ambilight a chcete sa posunúť ešte ďalej? Obohaťte svoj život o systém hue. Voliteľný systém Ambilight + hue naplní váš priestor – a život – zázrakom menom Ambilight.

 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje

  Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Zvolili sme decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

 • Podstavec Bladewire: vypracovaná ľahkosť

  Naši dizajnéri dôkladne navrhli každý detail nášho nového televízora AmbiLux a nezabudli ani na jeho základňu. Je vyrobená z kvalitného lešteného chrómu, pričom predstavuje podstavec, ktorý je rovnako rafinovaný a nekonvenčný ako televízor, ktorý na ňom spočíva.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.
 • Funkčnosť služby Google Cast podlieha aplikáciám Google Cast Ready a použitým zariadeniam. Bližšie informácie nájdete na stránke produktov služby Google Cast.
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, operátora a krajiny, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Ponuky aplikácie Smart TV sa líšia v závislosti od modelu televízora a krajiny. Bližšie informácie nájdete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať