Závesné svietidlo

  Závesné svietidlo

  Giving light a new experience

  Obdivujte čisté línie a elegantnú geometrickú jednoduchosť retroštýlu zo 60. rokov v spojení s modernou – extrémne futuristické tvary dosiahnuté iba vďaka najmodernejšej technológii osvetlenia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Giving light a new experience

 • Efekt rozptýleného svetla

  Efekt rozptýleného svetla

  Rozptýlené svetlo zaplaví miestnosť teplým, bielym osvetlením. Spája v sebe funkčnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Rozptýlené svetlo je ideálne na celkové osvetlenie.

 • Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom

  Väčšinu svietidiel LED značky Philips možno stmievať, čo znamená, že intenzita ich svetla sa dá nastaviť pomocou vypínača so stmievačom. Možnosť stmievania je vždy uvedená na obale produktu a v návode dodávanom v balení. Väčšinu svietidiel LED spoločnosti Philips možno stmievať pomocou externého nástenného tranzistorového stmievača (nie je súčasťou balenia produktu). Tieto stmievače sú kompatibilné s elektronickými (kapacitnými) transformátormi a ovládačmi diód LED. Spoločnosť Philips otestovala množstvo nástenných stmievačov, pričom sa preukázala ich kompatibilita. Zoznam kompatibilných stmievačov je k dispozícii v časti so súbormi na prevzatie a informáciami o podpore.

 • Výnimočne dlhá prevádzková doba

  Výnimočne dlhá prevádzková doba

  Zdroj svetla, ktorému môžete veriť. LED svietidlá Philips ponúkajú extrémne dlhú životnosť minimálne 20 000 hodín(čo zodpovedá 20 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutí a vypnutí). Je to výborný pocit vedieť, že máte v domácnosti vytvorenú dokonalú svetelnú atmosféru a pritom si nemusíte robiť starosti s údržbou ani výmenou žiariviek.

 • Vysokosvietivé LED diódy

  Vysokosvietivé LED diódy

  Tento modul LED je jedinečné riešenie vyvinuté spoločnosťou Philips, ktoré v sebe spája 3 diódy LED v syntetickom a hliníkovom puzdre. Táto technológia umožňuje dosiahnuť optimálny svetelný výkon a 100% jednoliatu farbu svetla.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Technológia osvetlenia pomocou diód LED v svietidlách spoločnosti Philips je energeticky veľmi úsporná (7,5 W modul produkuje 350 lúmenov). Vďaka tomu každé svietidlo šetrí energiu, čím pomáha zákazníkom šetriť peniaze pri účtoch za elektrinu a prispievať k ochrane životného prostredia. Ak chcete energeticky úsporné osvetlenie domácnosti, ktoré vám poskytne jasné svetlo v širokej škále moderných dizajnov, produkty LED od spoločnosti Philips sú pre vás tou správnou voľbou.

 • Efekt teplého bieleho svetla

  Efekt teplého bieleho svetla

  Rozžiarte svoj domov pomocou efektov teplého bieleho svetla vďaka najmodernejšej inovácii v oblasti osvetlenia LED. Philips predstavuje najnovšiu generáciu vysokosvietivých diód LED, ktoré vyžarujú teplé biele svetlo s farebnou teplotou 2700 kelvinov. Táto inovácia posúva naše svietidlá na vyššiu úroveň a umožní vám spojiť eleganciu a vytvorenie atmosféry pomocou svetla s energetickou úspornosťou.

 • Nastaviteľná výška

  Nastaviteľná výška
 • Vysoká kvalita svetla s intenzívnym svetelným výstupom

  Modul s výkonom 7,5 W dosahuje rovnaký svetelný výkon ako 40 W žiarovka (350 lúmenov) so silným svetelným výstupom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať