Stropné svietidlo

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/7121031ph/7121031ph_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Stropné svietidlo

  Vytvorte nepredstaviteľné svetlo

  Toto štýlové farebne tónované stropné svietidlo LED Beyond značky Philips spája scénické náladové osvetlenie a teplé biele pracovné svetlo. Pripája sa k vašej domácej bezdrôtovej sieti, čím získate okamžitú a úplnú kontrolu nad domácim osvetlením prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia. Zobraziť všetky výhody

 • Vytvorte nepredstaviteľné svetlo

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Personal Wireless Lighting Stropné svietidlo

Beyond starter, biela, LED 7121031PH Nájsť podobné výrobky

Vytvorte nepredstaviteľné svetlo

spojené s vami

 • Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Most Hue Philips vám umožní bezdrôtovo ovládať svetlá z ktoréhokoľvek miesta v dome. Či už je to z obývačky, jedálenského stola alebo z vašej spálne, vaše inteligentné zariadenie dokáže ovládať ktorékoľvek svetlo pripojenie k mostu.

 • Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

 • Vždy aktuálny

  Vždy aktuálny

  Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

 • Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

 • Zdvojnásobte zážitok pomocou funkcie hue

  Zdvojnásobte zážitok pomocou funkcie hue

  Čítajte a pracujte v harmónii s vašimi pocitmi, či už sa cítite uvoľnene, plní energie alebo neformálne – všetko vďaka sile svetla. Hue Beyond má dve nezávislé svetelné zdroje – svetlo smerujúce nahor a stropné svietidlo – takže môžete vytvárať nekonečnú zmes farieb podľa vašej nálady a nastaviť funkčné osvetlenie pre vašu prácu alebo iné úlohy naraz.

 • Získajte to najlepšie funkčné osvetlenie na vykonanie vašej práce

  Získajte to najlepšie funkčné osvetlenie na vykonanie vašej práce

  Získajte to najlepšie funkčné osvetlenie pre čokoľvek, čo robíte. Čítajte, píšte a dokončite prácu vďaka kvalitným LED svietidlám.

 • Vytvárajte si nekonečnú zmes farieb podľa vašej nálady

  Vytvárajte si nekonečnú zmes farieb podľa vašej nálady

  Vyberte jednu farbu alebo skombinujte rôzne farby – vďaka dvom nezávislým svetelným zdrojom – a vytvorte dokonalú atmosféru podľa vašej nálady, či už sa cítite uvoľnene, plní energie alebo dobrodružne.

 • Získajte jemné upozornenia bez rozptýlenia

  Získajte jemné upozornenia bez rozptýlenia

  Toto svietidlo Philips hue môžete nastaviť tak, aby vás jemne upozorňovalo na správy, situácie v rámci sociálnych médii a iné prenosy údajov získavané prostredníctvom vášho inteligentného zariadenia, pomocou nepatrného pulzovania farebného svetla. Okolité svetelné upozornenia funkcie hue sú jemné natoľko, aby vás nerozptyľovali, ale dostatočne povšimnuteľné na upútanie vašej pozornosti- Predstavujú príjemný spôsob, ako uchovať záložky na prichádzajúcich správach a aktualizácie podľa toho, ako vám to vyhovuje.

 • Ľahká obsluha vďaka intuitívnej aplikácii hue

  Ľahká obsluha vďaka intuitívnej aplikácii hue

  Ovládajte svoje svietidlá s intuitívnou aplikáciou hue len posunutím prsta. Môžete individuálne ovládať každé svetlo, vytvoriť a uložiť svoje vlastné scenérie alebo použiť predpísané osvetlenie pre optimálny farebný zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať