Disney

Disney

Závesné svietidlo

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717510826/717510826_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Disney

  Závesné svietidlo

  Prebuďte predstavivosť

  Toto tienidlo Philips | Disney Princezné so zábavnými výrezmi vrhá hravé vzory na steny izby, je živé a farebné. Obľúbená princezná vášho dieťaťa bude inšpirovať veľké a sladké sny! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Závesné svietidlo

Tienidlo PRINCESS, ružová 717510826 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Iba tienidlo

  Iba tienidlo

  Tienidlo je určené na používanie so závesným svietidlom a dodáva sa bez žiarovky, kábla a objímky. Tienidlo je možné použiť s objímkami typu E27 a E14, pretože obsahuje adaptér pre typy E27 až E14.

 • Nastaviteľná výška pri inštalácii

  Toto závesné svietidlo sa dodáva s dlhými káblami, vďaka čomu vám pri inštalácii ponúka maximálnu flexibilitu. Vyberte si ideálnu výšku, ktorá bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať