Disney

Disney

Závesné svietidlo

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717572816/717572816_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Disney

  Závesné svietidlo

  Prebuďte predstavivosť

  Tento nádherný ružový závesný luster Philips a Disney Princess prinesie do izbičky každého dievčaťa hravé kúzlo. Sú na ňom zobrazené obľúbené princezné: Popoluška, Snehulienka, Šípková Ruženka a ďalšie, a je vyzdobený veselými visiacimi srdiečkami Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Závesné svietidlo

Princess, ružová 717572816 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Ideálne na hlavné osvetlenie

  Ideálne na hlavné osvetlenie

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa je perfektným prostriedkom na vytvorenie záplavy svetla. Poskytuje ideálne svetelné nastavenie pre bežné denné činnosti vášho dieťaťa.

 • Nastaviteľná výška pri inštalácii

  Toto závesné svietidlo sa dodáva s dlhými káblami, vďaka čomu vám pri inštalácii ponúka maximálnu flexibilitu. Vyberte si ideálnu výšku, ktorá bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať