Disney

Disney

Stropné svietidlo

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717613016/717613016_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Disney

  Stropné svietidlo

  Prebuďte predstavivosť

  Táto lampa Philips a Disney Mickey Mouse sa rozsvieti so živým obrázkom najobľúbenejšieho myšiaka na svete s polovičným úsmevom. Prinesie na steny a stropy zábavu a farbu a zároveň je jej pevná okrúhla konštrukcia bezpečná pre zvedavé malé ručičky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Stropné svietidlo

Mickey Mouse, modrá, LED 717613016 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Ideálne na hlavné osvetlenie

  Ideálne na hlavné osvetlenie

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa je perfektným prostriedkom na vytvorenie záplavy svetla. Poskytuje ideálne svetelné nastavenie pre bežné denné činnosti vášho dieťaťa.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo prináša teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru.

 • Vhodné na inštaláciu na stenu aj strop

  Nainštalujte toto svietidlo na stenu alebo na strop – presne podľa svojich predstáv.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať