Marvel

Marvel

Stolová lampa

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717643516/717643516_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Marvel

  Stolová lampa

  Prebuďte predstavivosť

  Táto farebná stolová lampa Philips a Marvel predstavuje obľúbené postavy vášho dieťaťa. Vďaka jemnému teplému bielemu svetlu si bude vaše dieťa rado čítať príbehy v posteli. Je odolná a nerozbitná, a preto je ideálnou lampou na nočný stolík pre vaše dieťa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Marvel Stolová lampa

Avengers, modrá, LED 717643516 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svetlo Philips a Marvel do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Marvel postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Ideálne svietidlo na stôl alebo nočný stolík vášho dieťaťa

  Ideálne svietidlo na stôl alebo nočný stolík vášho dieťaťa

  Toto svietidlo Philips a Marvel do detskej izby vášho dieťaťa sa dokonale hodí na nočný stolík alebo stôl. Vrhá mäkké teplé biele svetlo, ideálne pri bežných činnostiach pred spaním, ako čítanie alebo rozprávanie príbehov na dobrú noc. Je na dosah ruky a ľahko sa zapína, vďaka čomu sa bude vaše dieťa cítiť v bezpečí a pohodlí po celú noc.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo prináša teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru.

 • Vypínač na kábli

  Vypínač na kábli

  Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača na kábli.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať