Marvel

Marvel

Stolová lampa

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/7/717704016/717704016_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Marvel

  Stolová lampa

  Prebuďte predstavivosť

  Toto odolné a nerozbitné stolové osvetlenie Philips a Marvel vyžaruje chladné biele svetlo, ideálne na koncentráciu potrebnú pri čítaní knižky alebo robení domácich úloh. Vďaka ohybnému krku a jednoduchému zapínaniu je toto svetlo ideálnym stolovým osvetlením pre vaše dieťa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Marvel Stolová lampa

Spider-Man, modrá, LED 717704016 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svetlo Philips a Marvel do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Marvel postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

 • Chladné biele svetlo pre optimálnu koncentráciu

  Chladné biele svetlo pre optimálnu koncentráciu

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo poskytuje chladné biele svetlo pre optimálnu koncentráciu.

 • Maximálna flexibilita

  Maximálna flexibilita

  Toto svietidlo Philips a Marvel s ohybnou hlavou možno bezpečne otočiť požadovaným smerom, vďaka čomu budete mať svetlo tak, kde je to potrebné.

 • Vypínač na výrobku

  Vypínač na výrobku

  Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača priamo na svietidle.

 • Ideálne svietidlo na písací stôl vášho dieťaťa

  Toto svietidlo Philips a Marvel do detskej izby vášho dieťaťa sa perfektné hodí na písací stôl. Vyžaruje chladné biele svetlo, ideálne na koncentráciu pri čítaní knihy alebo robení domácich úloh. Je na dosah ruky a ľahko sa zapína, vďaka čomu je ideálnym svetlom pre vaše školopovinné dieťa.

 • Prispôsobená optika pre rovnomerné šírenie svetla

  Vďaka prispôsobenej optike prinášajú stolové lampy Philips a Marvel svetlo, ktoré je rozptýlené a rovnomerne šírené po celom písacom stole dieťaťa. Znížite tak nerovnomernosť osvetlenia a oslňovanie, ktoré bežne unavuje a namáha oči.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať