Stolová lampa

  Stolová lampa

  Prebuďte predstavivosť

  Táto stolová lampa Philips a Hviezdne vojny vyžaruje studené biele svetlo ideálne na činnosti vyžadujúce sústredenie, ako je čítanie kníh alebo robenie domácich úloh. Sú na nej zobrazené dobrodružné motívy z Hviezdnych vojen, takže bude na vašom stole zaručene neprehliadnuteľná. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Stolová lampa

Hviezdne vojny, čierna, LED 717709916 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre fanúšikov filmu Hviezdne vojny

  Pre fanúšikov filmu Hviezdne vojny

  Toto svetlo Philips a Hviezdne vojny vytvorí vo vašej izbe atmosféru hrdinských dobrodružstiev. Vaša obľúbená postava z filmu Hviezdne vojny vás bude sprevádzať pri učení, oddychu či spánku. Toto svetlo je pre vás bezpečné.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

 • Vypínač na výrobku

  Vypínač na výrobku

  Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača priamo na svietidle.

 • Maximálna flexibilita

  Maximálna flexibilita

  Toto stolové svietidlo Philips Hviezdne vojny s ohybnou hlavou možno bezpečne otočiť požadovaným smerom, vďaka čomu môžete jeho svetlo nasmerovať tam, kde potrebujete.

 • Ideálne svietidlo na váš písací stôl

  Táto lampa sa dokonale hodí na písací stôl. Vrhá studené biele svetlo vhodné na čítanie kníh alebo písanie domácich úloh. Je praktická a ľahko sa zapína, vďaka čomu sa budete cítiť v bezpečí a pohodlí po celú noc.

 • Chladné biele svetlo pre optimálnu koncentráciu

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo poskytuje chladné biele svetlo pre optimálnu koncentráciu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať