Nepriame svetlo

  Nepriame svetlo

  Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

  Štartovací balíček farebných svetiel Philips LightStrips vám prostredníctvom smartfónu alebo zariadenia umožní vďaka osvetleniu vytvoriť doma ideálnu náladu. Vytvorte ďalší rozmer umiestnením na architektonických prvkoch alebo za predmetmi. Ohýbajte, tvarujte alebo naťahujte, je to len na vás. Zobraziť všetky výhody

 • Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Nepriame svetlo

LightStrips Starter, priehľadné, LED 7199255PH Nájsť podobné výrobky

Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

 • Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Most Hue Philips vám umožní bezdrôtovo ovládať svetlá z ktoréhokoľvek miesta v dome. Či už je to z obývačky, jedálenského stola alebo z vašej spálne, vaše inteligentné zariadenie dokáže ovládať ktorékoľvek svetlo pripojenie k mostu.

 • Vždy aktuálny

  Vždy aktuálny

  Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

 • Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

 • Vytvorte si svetelné nastavenia na základe svojho obľúbeného obrazu

  Vytvorte si svetelné nastavenia na základe svojho obľúbeného obrazu

  Použite váš obľúbený obraz a vytvorte dokonalú farebnú scénu pre špeciálne príležitosti. Vráťte sa späť v čase a opätovne prežite dané okamihy odovzdaním svojho vlastného obrazu a nalaďte svetlá príslušným spôsobom. Ku každému nastaveniu môžete pridať až 50 žiaroviek a spomínajte, všetko len jednoduchým klepnutím prsta.

 • Použite svetlo, ktoré vám pomôže počas vášho spánku

  Použite svetlo, ktoré vám pomôže počas vášho spánku

  Funkcia časovača vám neumožňuje len vopred nastaviť čas, kedy sa jednotlivé časti produktov hue rozsvietia – kvôli svetlu, keď prichádzate večer domov. Umožní vám tiež postupom času svetlá meniť. Použite ho na premenu jednotlivých častí produktov hue na svetlo pri zobúdzaní. Nastavte ho vopred na intenzitu postupného rozjasňovania, ktoré vás prebudí zo spánku jemným spôsobom oproti náhlemu zapípaniu alebo zvoneniu bežného budíka. V noci môžete časovač nastaviť tak, aby svetlá postupne vypínal, čím vám pomôže prirodzene zaspať.

 • Vychutnajte si dynamické svetelné efekty synchronizované s daným okamihom

  Vychutnajte si dynamické svetelné efekty synchronizované s daným okamihom

  Ekosystém hue je pre developerov úplne otvorený. V rámci tejto komunity dochádza pre funkciu hue k vývoju veľkého množstva aplikácií. Dôsledkom toho vznikli otvorené možnosti vytvorenia kreatívnych a dynamických svetelných schém na synchronizáciu vašich svietidiel s vašou obľúbenou hudbou – a párty môže začať.

 • Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

 • Neobmedzená flexibilita pri umiestnení

  Neobmedzená flexibilita pri umiestnení

  Ohýbajte, tvarujte a upevňujte farebné svetlá Friends LightStrips na zvýraznenie nábytku a vytvorenie úplne nových svetelných efektov. Vďaka integrovanej lepiacej páske svetiel Friends Hue LightStrips možno produkt kamkoľvek a na akýkoľvek kus nábytku ľahko inštalovať.

 • Ľahko sa reže. Pre maximálnu slobodu

  Ľahko sa reže. Pre maximálnu slobodu

  Svetlá Friend hue LightStrips prinášajú úplnú slobodu dizajnu pre vaše domáce osvetlenie. Pre zvýšené pohodlie sa tieto flexibilné 2 m pásy dodávajú so značkami odrezania, ktoré pomáhajú pri rezaní na veľkosť, ktorú potrebujete.

 • Upravte atmosféru farebným svetlom

  Upravte atmosféru farebným svetlom

  Vyberte si zo 16 miliónov farieb na vytvorenie osvetlenia podľa daného okamihu. Dodajte vášmu domovu dôraz. Rozžiarte priestor explóziou farieb. Alebo zahaľte steny do očarujúcich odtieňov.

 • Presné množstvo svetla

  Presné množstvo svetla

  Umiestnite farebné svetlá Philips Friends LightStrips presne tam, kde je potreba. Zvýraznite vaše obľúbené miesto vďaka svetelnému výstupu veľkosti až 120 lúmenov. Znížte intenzitu a nechajte splynúť mäkké tóny na vytvorenie prívetivého svetelného efektu v celej miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať