Stolová lampa

  Stolová lampa

  Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

  Či ide o číre farby denného svetla, alebo o zlatavé odtiene lesa na jeseň, štartovacia súprava farebného svetla Philips Bloom White pomáha vďaka osvetleniu vytvoriť doma ideálnu náladu prostredníctvom smartfónu alebo zariadenia. Vyfarbite si svoj svet svetlom. Zobraziť všetky výhody

 • Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hue Personal Wireless Lighting Stolová lampa

Bloom Starter.com, biela, LED 7199461PH Nájsť podobné výrobky

Vyfarbite svoj svet pomocou svetla

 • Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Ovládanie prostredníctvom inteligentných zariadení so systémom iOS a Android

  Most Hue Philips vám umožní bezdrôtovo ovládať svetlá z ktoréhokoľvek miesta v dome. Či už je to z obývačky, jedálenského stola alebo z vašej spálne, vaše inteligentné zariadenie dokáže ovládať ktorékoľvek svetlo pripojenie k mostu.

 • Vždy aktuálny

  Vždy aktuálny

  Systém Philips hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú stále nové a nové funkcie. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vášho výrobku hue.

 • Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

  K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

 • Vytvorte si svetelné nastavenia na základe svojho obľúbeného obrazu

  Vytvorte si svetelné nastavenia na základe svojho obľúbeného obrazu

  Použite váš obľúbený obraz a vytvorte dokonalú farebnú scénu pre špeciálne príležitosti. Vráťte sa späť v čase a opätovne prežite dané okamihy odovzdaním svojho vlastného obrazu a nalaďte svetlá príslušným spôsobom. Ku každému nastaveniu môžete pridať až 50 žiaroviek a spomínajte, všetko len jednoduchým klepnutím prsta.

 • Použite svetlo, ktoré vám pomôže počas vášho spánku

  Použite svetlo, ktoré vám pomôže počas vášho spánku

  Funkcia časovača vám neumožňuje len vopred nastaviť čas, kedy sa jednotlivé časti produktov hue rozsvietia – kvôli svetlu, keď prichádzate večer domov. Umožní vám tiež postupom času svetlá meniť. Použite ho na premenu jednotlivých častí produktov hue na svetlo pri zobúdzaní. Nastavte ho vopred na intenzitu postupného rozjasňovania, ktoré vás prebudí zo spánku jemným spôsobom oproti náhlemu zapípaniu alebo zvoneniu bežného budíka. V noci môžete časovač nastaviť tak, aby svetlá postupne vypínal, čím vám pomôže prirodzene zaspať.

 • Vychutnajte si dynamické svetelné efekty synchronizované s daným okamihom

  Vychutnajte si dynamické svetelné efekty synchronizované s daným okamihom

  Ekosystém hue je pre developerov úplne otvorený. V rámci tejto komunity dochádza pre funkciu hue k vývoju veľkého množstva aplikácií. Dôsledkom toho vznikli otvorené možnosti vytvorenia kreatívnych a dynamických svetelných schém na synchronizáciu vašich svietidiel s vašou obľúbenou hudbou – a párty môže začať.

 • Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

  Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.

 • Možné umiestniť kamkoľvek, dokonalo zapadne do vášho interiéru

  Možné umiestniť kamkoľvek, dokonalo zapadne do vášho interiéru

  Farebné svietidlo Philips Friends Bloom je navrhnuté tak, aby vytvorilo nepriame okolité osvetlenie a je dokonalým prostriedkom, ktorý zvýrazní váš obľúbený nábytok alebo architektonické prvky vo vašom dome. Umiestnením na alebo mimo pohľadu, napr. za vašim kreslom v salóne, dokonalo zapadne do vášho interiéru. A keďže sa jedná o produkt, ktorý treba zapojiť do zásuvky, môžete ho jednoducho premiestňovať a umiestniť do ktorejkoľvek dostupnej zásuvky.

 • Upravte atmosféru farebným svetlom

  Upravte atmosféru farebným svetlom

  Vyberte si zo 16 miliónov farieb na vytvorenie osvetlenia podľa daného okamihu. Dodajte vášmu domovu dôraz. Rozžiarte priestor explóziou farieb. Alebo zahaľte steny do očarujúcich odtieňov.

 • Presné množstvo svetla

  Presné množstvo svetla

  Umiestnite farebné svetlá Philips Friends Bloom presne tam, kde je potreba. Zvýraznite vaše obľúbené miesto vďaka svetelnému výstupu veľkosti až 120 lúmenov. Znížte intenzitu a nechajte splynúť mäkké tóny na vytvorenie prívetivého svetelného efektu v celej miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať